بازی ERTHA در Seedify و Gamefi در کمتر از یک دقیقه فروخته شد

بازی ERTHA در Seedify و Gamefi در کمتر از یک دقیقه فروخته شد

Ertha یک بازی جدید P2E با داستانی هیجان انگیز است که بر خلاف موارد مشابه در زنجیره هوشمند Binance راه اندازی شده است. این بازی شامل یک شبیه‌سازی دقیق زندگی در مقیاس وسیع است که در آن بازیکنان می‌توانند شرکت‌ها و کشورهای خود را به شیوه‌ای رضایت‌بخش و سودمند مدیریت کنند.

 Seedify و Gamefi برترین لانچ پدهای بازی در بخش بلاک چین هستند. ERTHA خوشحال است که در آنجا راه اندازی شد و استخرهای جامعه را به ترتیب در 53 و 32 ثانیه به فروش رساند.

متاورسERTHA  یک زندگی اقتصادی و اجتماعی الهام‌گرفته از بازی‌های Heroes of Might و Magic است که بر اساس زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است. کاربران می توانند با انتخاب تخصص ها و افزایش قدرت توکن غیرقابل تعویض (NFT) و کشور خود، جهان را کاوش و بررسی کنند.

کره زمین ERTHA شامل 350000 قطعه زمین HEX است که به عنوان NFT نشان داده می شود. با داشتن یک قطعه زمین HEX، برای هر تراکنش در نماد بومی ERTHA به عنوان مالک زمین درآمد کسب خواهید کرد.

این بازی برای تکرار یک محیط واقعی طراحی شده است، شبیه سازی اقداماتی که افراد برای کسب درآمد باید انجام دهند.

دنیای ارتا فضای بازی پیچیده‌ای است که برای ایجاد دولت‌ها، اقتصادهای جدید و اتحادهای متزلزل بین پایگاه بازیکنانش آماده است. بازیکنان باید تولید، تجارت و بودجه مالی را متعادل کنند تا یک قدم جلوتر از رقابت باقی بمانند.

برای کسانی که به دنبال مقدمه ای برای بازی های Metaverses و Play-to-Earn هستند، Ertha نشان دهنده فرصتی است که مثل آن وجود ندارد.

با کـانــــال تلگــــــرام ارزدیجیتــال سیگنـــال همــــراه ما باشید