فراری با همکاری توسعه دهنده بلاک چین سوئیسی وارد جهان NFT می شود

فراری با همکاری توسعه دهنده بلاک چین سوئیسی وارد جهان NFT می شود

اسکودریا فراری یک شراکت چند ساله با شرکت فناوری سوئیسی Velas Network AG  امضا کرد تا توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را برای طرفداران خود ایجاد کند. این اولین تعامل تیم مسابقه با صنعت دارایی دیجیتال است، در حالی که برخی از رقبای فرمول 1 قبلاً مراحل اولیه را مشخص کرده اند.

ورود فراری به دنیای کریپتو

فراری در بیانیه رسمی خود، اذعان کرد که از داشتن Velas Network AG به عنوان شریک “خوشحال” است. فراری و شرکت مرتبط با NFT از مارس 2022 (زمانی که فصل بعدی فرمول 1 شروع می شود) این شانس را برای طرفداران فراهم می کند تا کلکسیون های دیجیتالی داشته باشند.

به عنوان بخشی از این قرارداد، ولاس همچنین به عنوان حامی مالی سری فراری اسپورت، سری تک برند آنلاین «اسب ورزشکار» و تیم Esports که در مسابقات قهرمانی فرمول یک شرکت خواهند کرد، تبدیل خواهد شد.

Mattia Binotto مدیر کل و مدیر تیم Scuderia Ferrari این شرکت فناوری سوئیسی را نهادی توصیف کرد که “نوآوری و عملکرد را به نشانه محصولات و خدمات فناوری پیشرفته تبدیل می کند.

به نوبه خود، فرهاد شاگولیاموف مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Velas Network AG اظهار داشت که شرکت او یک بلاک چین نسل بعدی ساخته است که هم بر پایداری و هم بر عملکرد تأکید دارد. مدیر اجرایی نتیجه گیری کرد که همکاری با فراری، که نمادی از برتری است، یک حرکت طبیعی است.

فرمول 1 و ارتباط آن با کریپتو

در ژوئن امسال، صرافی دارایی دیجیتال محبوب CryptoCom شریک جهانی سری جدید Sprint فرمول 1 برای سال 2021 شد.

به عنوان بخشی از این معامله، پلتفرم ارز دیجیتال لوگوی خود را در هر مسابقه تا پایان فصل نشان داد. علاوه بر این، CryptoCom همچنین حامی رسمی ارزهای دیجیتال و شریک NFT مسابقات قهرمانی خودروهای اسپورت شد.

در ماه اکتبر، رقیب سرسخت فراری مک لارن ریسینگ از راه‌اندازی پلتفرم توکن‌های غیرقابل تعویض خود خبر داد، جایی که طرفداران و مجموعه‌داران هنر دیجیتال می‌توانند کلکسیون‌های دیجیتالی را خریداری کنند. ویژگی جدید بر روی بلاک چین تزوس ساخته شده است.

برای جشن اولین پلتفرم مک لارن ریسینگ کلکسیونی، تیم تصمیم گرفت اولین قسمت دیجیتالی ماشین مسابقه ای MCL35M را به اولین 5000 طرفدار که به این ابتکار ملحق شدند هدیه دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.