غول امریکایی از ابر پروژه نفتی عراق کنار گذاشته نمی‌شود

غول امریکایی از ابر پروژه نفتی عراق کنار گذاشته نمی‌شود
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وزارت نفت عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد توافق با شرکت BP انگلیس و انی ایتالیا، بخشی از ابرپروژه ۳۰ ساله به ارزش ۵۳ میلیارد دلار نیست. این توافق ساخت دو خط لوله نفتی زیردریایی برای صادرات از طریق خلیج‌فارس را دربرمی‌گیرد. پنج‌شنبه گذشته رویترز به نقل از […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، وزارت نفت عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد توافق با شرکت BP انگلیس و انی ایتالیا، بخشی از ابرپروژه ۳۰ ساله به ارزش ۵۳ میلیارد دلار نیست. این توافق ساخت دو خط لوله نفتی زیردریایی برای صادرات از طریق خلیج‌فارس را دربرمی‌گیرد. پنج‌شنبه گذشته رویترز به نقل از پنج مقام نفتی عراق خبر داده بود عراق در آستانه قرارداد با شرکت‌های BP انگلیس و انی ایتالیا برای پروژه خط لوله صادرات است که در ابتدا به‌عنوان بخشی از توافق بزرگ با اکسون موبیل برنامه‌ریزی شده بود. وزارت نفت عراق اعلام کرد به توافق نرسیدن یا عدم امضای قرارداد میان دو طرف به معنای پایان مذاکرات یا عدم حضور اکسون موبیل در این پروژه نیست. توافق با شرکت‌های BP انگلیس و انی ایتالیا به دو خط لوله نفتی زیردریایی محدود شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.