عملکرد «مادیرا» در فرودین امسال چگونه بود؟

عملکرد «مادیرا» در فرودین امسال چگونه بود؟
خلاصه اخبار

شرکت صنايع ماشين‌های اداری در فروردین ماه امسال در مقایسه با ماه قبل (اسفند ماه) با کاهش 70 درصدی تولید و 45 درصدی فروش مواجه شده، همچنین میزان درآمد شرکت از فروش با افت 34 درصدی از 84 میلیارد تومان در اسفند ماه سال 1397 به 54 میلیارد تومان در فروردین ماه امسال رسیده است.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، میزان درآمد، تولید و فروش مادیرا در اولین ماه فعالیتش در سال ۱۳۹۸ با افت همراه شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران با نماد «مادیرا» از جمله شرکت‌های گروه محصولات کامپیوتری حاضر در بورس بوده که امروز چهارم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸، با انتشار تازه‌ترین اطلاعیه خود بر روی سایت کدال، اقدام به اعلام گزارش فعالیت ماهانه دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ فروردین ماه سال ۱۳۹۸ خود کرد.

در این اطلاعیه میزان تولید و فروش شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ مشخص شده است.


میزان تولید و فروش شرکت صنایع ماشین‌های اداری در فروردین ماه سال ۱۳۹۸

بر اساس گزارش عملکرد منتشره، شرکت صنایع ماشین‌های اداری در فروردین ماه سال ۱۳۹۸ در مقایسه با ماه قبل (اسفند ماه سال ۱۳۹۷) با کاهش ۷۰ درصدی تولید و ۴۵ درصدی فروش مواجه شده است.

میزان فروش شرکت صنایع ماشین‌های اداری با افت ۳۴ درصدی از ۸۴ میلیارد تومان در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ به حدود ۵۴ میلیارد تومان در فروردین ماه امسال رسید.


منبع: tejaratnews.com

برچسب‌ها