عقب نشینی اونس جهانی طلا در استانه مذاکرات تجاری امریکا و چین

عقب نشینی اونس جهانی طلا در استانه مذاکرات تجاری امریکا و چین
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، قیمت طلا که روز چهارشنبه نیز با افت شدیدی روبرو شده بود، امروز پنجشنبه به روند نزولی خود ادامه داده ولی همچنان بالاتر از سطح 1400 دلار در هر اونس مبادله می شود. بر اساس این گزارش سرمایه گذاران بین المللی منتظر انجام مذاکرات تجاری آمریکا و […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، قیمت طلا که روز چهارشنبه نیز با افت شدیدی روبرو شده بود، امروز پنجشنبه به روند نزولی خود ادامه داده ولی همچنان بالاتر از سطح 1400 دلار در هر اونس مبادله می شود.

بر اساس این گزارش سرمایه گذاران بین المللی منتظر انجام مذاکرات تجاری آمریکا و چین هستند.

این در شرایطی است که گمانه زنی های مربوط به کاهش نرخ بهره آمریکا طی روزهای گذشته تاثیر مهمی در افزایش چشمگیر قیمت طلا داشته است.

قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1407 دلار رسیده است. قیمت طلا روز چهارشنبه نیز با افت یک درصدی روبرو شده بود.

به اعتقاد تحلیلگران اقتصادی، کاهش قیمت طلا در دو روز اخیر به نوعی اصلاح روند صعودی به شمار می رود و قیمت این فلز گرانبها احتمالا طی روزهای آینده با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.