عرضه صکوک مرابحه 4 هزار میلیارد ریالی انتخاب الکترونیک آرمان

عرضه صکوک مرابحه 4 هزار میلیارد ریالی انتخاب الکترونیک آرمان

به گزارش سیگنال به نقل از صکوک،

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان (سهامی عام) به مبلغ 4 هزار میلیارد ریال از طریق شرکت فرابورس ایران از روز چهارشنبه 1400/09/17 لغایت 1400/09/21 در نماد “انتخاب05” عرضه عمومی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، صکوک مرابحه شرکت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان به ارزش 4 هزار میلیارد ریال جهت تامین مواد اولیه مورد نیاز خطوط تولید قطعات انواع یخچال و فریزر، از طریق شرکت فرابورس ایران عرضه می گردد.

این اوراق 5 ساله و با نرخ 18 درصد می‌باشد که اقساط آن هر سه ماه یک بار پرداخت می‌گردد.

بانک صنعت و معدن ضامن این اوراق بوده و پذیره نویسی و بازارگردانی آن بر عهده شرکت تامین سرمایه کاردان می‌باشد. ضمناً، شرکت کارگزاری بانک صنعت و معدن عامل فروش اوراق بوده و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه عامل پرداخت این اوراق است.

در این اوراق، شرکت واسط مالی شهریور یکم(ناشر) به وکالت از طرف خریداران اوراق، با منابع حاصل از انتشار صکوک مرابحه، مواد اولیه مورد نیاز شرکت گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان (بانی) را نقداً خریداری خواهد نمود و سپس آنها را به صورت اقساطی به بانی خواهد فروخت و بانی متعهد می‌شود که در سررسیدهای سه ماهه، اقساط مربوطه را از طریق شرکت واسط مالی شهریور یکم(ناشر) و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به دارندگان اوراق پرداخت نماید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای اوراق بدهی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.