عرضه بیش از ۱۳۸ هزار تن انواع محصولات صنعتی و معدنی

عرضه بیش از ۱۳۸ هزار تن انواع محصولات صنعتی و معدنی
خلاصه اخبار

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۲۰ اسفندماه میزبان عرضه ۱۰۲ هزار و ۱۹۰ تن ورق گرم فولادی،۵ هزار تن آهن اسفنجی، ۳۰ هزار تن شمش بلوم، یک هزار و ۵۰۰ تن شمش هزار پوندی آلومینیوم، ۲۰۰ تن شمش روی و ۹ کیلوگرم شمش طلا است.

به گزارش سیگنال به نقل از سنا، تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه ۳۳ هزار و ۷۹۴ تن مواد پلیمری، ۱۶ هزار و ۷۰۰ تن قیر، ۲ هزار تن گوگرد و ۳۱ هزار تن وکیوم باتوم را تجربه می کند.
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه یک هزار و ۱۲۰ تن خرمای استعمران و ۱۸ کیلوگرم سبد زعفران است. براساس این گزارش، ۵۰۰ تن عایق رطوبتی و ۱۵۰ هزار و ۳۷۰ تن قیر نیز در تالار صادراتی بورس کالای ایران عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالای ایران عرضه ۳۰۰ تن شیرخشک را تجربه می کند.
همچنین تالار صادراتی بورس کالای ایران روز یکشنبه ۱۹ اسفندماه، میزبان دادوستد ۳۵ هزار و ۲۶۰ تن قیر، گوگرد و عایق رطوبتی بود.طی این روز و در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی نیز یک هزار و ۶۳ تن مواد شیمیایی، ۷۷۵ تن موادپلیمری و ۱۸۰ تن گوگرد معامله شد. براساس این گزارش، یک هزار و ۶۰۶ تن نخ پلی استر نیز در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.