عرضه بلوک ۶۰.۷۲ درصدی شرکت هپکو در فرابورس

عرضه بلوک ۶۰.۷۲ درصدی شرکت هپکو در فرابورس
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، سازمان خصوصی‌سازی بلوک ۶۰.۷۲ درصدی شرکت تولید تجهیزات سنگین(هپکو) را در فرابورس عرضه می‌کند.   سازمان خصوصی‌سازی به استناد قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل۴۴ قانون اساسی و همچنین مصوبه هیئت واگذاری و سایر قوانین و مقررات مربوطه، بلوک ۶۰.۷۲ درصدی سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین(هپکو)   را به‌صورت […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، سازمان خصوصی‌سازی بلوک ۶۰.۷۲ درصدی شرکت تولید تجهیزات سنگین(هپکو) را در فرابورس عرضه می‌کند. 

 سازمان خصوصی‌سازی به استناد قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل۴۴ قانون اساسی و همچنین مصوبه هیئت واگذاری و سایر قوانین و مقررات مربوطه، بلوک ۶۰.۷۲ درصدی سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین(هپکو)   را به‌صورت نقد و اقساط در فرابورس عرضه می‌کند.

بر اساس آگهی منتشر شده توسط این سازمان، بلوک ۶۰.۷۲ درصدی به‌صورت ۱۵ درصد نقد و بقیه اقساط ۶ ساله با فاصله هر قسط شش ماه واگذار می‌شود. این در حالی است که قیمت پایه تعیین شده برای این بلوک نیز ۱۴ هزار و ۸۶۵ میلیارد و ۱۰۲ میلیون ریال اعلام شده است.

این گزارش می افزاید: زمان عرضه بلوک ۶۰.۷۲ درصدی شرکت تولید تجهیزات سنگین – هپکو مطابق اطلاعیه فرابورس اعلام خواهد شد.

بر این اساس متقاضیان خرید بلوک هپکو باید علاوه بر واریز معادل ۱۰ درصد ارزش پایه سهام قابل واگذاری به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، معادل یک درصد ارزش پایه سهام قابل واگذاری (به مبلغ ۱۴۸.۶۵۱.۰۲۴.۲۲۶ ریال) را به عنوان سپرده به صورت نقد یا ضمانت بانکی معتبر حسب مورد به حساب سازمان خصوصی‌سازی واریز و یا به آن تحویل کند.
در صورت انصراف هر یک از متقاضیان تایید صلاحیت شده از حضور در رقابت، سپرده نقدی واریز شده و یا ضمانت نامه بانکی ارائه شده به سازمان خصوصی سازی(معادل یک درصد مذکور) به نفع دولت ضبط خواهد شد. در صورت عدم واریز و یا تحویل ضمانتنامه نیز صلاحیت متقاضی مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها