عرضه اولیه کزغال قطعی شد

عرضه اولیه کزغال قطعی شد
خلاصه اخبار

چهارشنبه 15 بهمن، شاهد دومین عرضه اولیه زمستان 99، در بازار فرابورس خواهیم بود. در جریان این عرضه، سهام شرکت زغال سنگ پروده طبس برای اولین بار در تابلو معاملات بازار اول فرابورس معامله خواهد شد. عرضه اولیه شرکت زغال سنگ پروده طبس با نماد کزغال در روز چهارشنبه 15 بهمن برگزار می‌شود. در این […]

چهارشنبه 15 بهمن، شاهد دومین عرضه اولیه زمستان 99، در بازار فرابورس خواهیم بود. در جریان این عرضه، سهام شرکت زغال سنگ پروده طبس برای اولین بار در تابلو معاملات بازار اول فرابورس معامله خواهد شد.

عرضه اولیه شرکت زغال سنگ پروده طبس با نماد کزغال در روز چهارشنبه 15 بهمن برگزار می‌شود. در این عرضه اولیه 10% از سهام شرکت معادل 200 میلیون برگه سهم با شرایط زیر به عموم مردم عرضه خواهد شد:

  • دامنه قیمت از 19500 تا 20500 ریال در نظر گرفته شده است.
  • حداکثر تعداد سهام قابل سفارش توسط هر شخص حقیقی و حقوقی معادل 60 سهم در نظر گرفته شده است.
  • ثبت سفارش عرضه اولیه در روز چهارشنبه انجام خواهد شد. زمان شروع این فرآیند توسط پیام ناظر بازار اطلاع رسانی خواهد شد.

با توجه به تعداد سهام قابل عرضه و سهمیه در نظر گرفته شده، در صورت مشارکت کمتر از 3.3 میلیون نفر تمام سهمیه در نظر گرفته شده به متقاضیان اختتصاص پیدا خواهد کرد. اما در صورت افزایش مشارکت تا 4.5 میلیون نفر، به هر نفر حدود 44 سهم با نقدینگی نزدیک به 91 هزار تومان اختصاص می‌یابد.

عرض اولیه کزغال

نتایج ارزشیابی کزغال

گزارش ارزشیابی شرکت زغال سنگ پروده طبس از طریق فرابورس در دسترس متقاضیان مشارکت در این عرضه اولیه قرار گرفته است. در ادامه به ارائه نتایج نهایی حاصل از این ارزشیابی می‌پردازیم.

عرض اولیه کزغال

بر این اساس با توجه به وزن‌های در نظر گرفته شده در هر یک از روش‌های فوق، ارزش هر سهم از شرکت زغال سنگ پروده طبس معادل 25746 ریال برآورد شده است.

شما می توانید جهت رصد بازار و اخبار عرضه های اولیه به کانال Signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) بپیوندید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و آموزش های تحلیل تکنیکال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.

برچسب‌ها