عرضه اولیه غنیلی ۷۰۰ تومان کشف قیمت شد

عرضه اولیه غنیلی ۷۰۰ تومان کشف قیمت شد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، امروز عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام شرکت مجتمع تولیدی نیلی صنعت کرمان در نماد «غنیلی» در تابلو بازار شرکت‌های کوچک و متوسط (SME) انجام شد. این سهم  در قیمت ۷۰۰۰ ریال کشف قیمت شد؛ لازم به ذکر است این عرضه اولیه، مربوط به حقوقی‌ها […]

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، امروز عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام شرکت مجتمع تولیدی نیلی صنعت کرمان در نماد «غنیلی» در تابلو بازار شرکت‌های کوچک و متوسط (SME) انجام شد. این سهم  در قیمت ۷۰۰۰ ریال کشف قیمت شد؛ لازم به ذکر است این عرضه اولیه، مربوط به حقوقی‌ها و اشخاص حقیقی با سرمایه بالای ۵۰۰ میلیون تومان بود که روز جاری به عنوان چهارمین شرکت در این بازار معاملات خود را آغاز کرد.
یادآور می شود، طبق ماده دو دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات سهام و حق تقدم خرید سهام در بازار شرکت‌های کوچک و متوسط فرابورس مصوب ۱۱ اسفند سال ۹۴ هیات مدیره سازمان بورس، خرید سهام در این بازار صرفاً توسط اشخاص زیر امکان پذیر است:

گروه اول: کلیه اشخاص حقوقی

گروه دوم: سرمایه گذاران نهادی موضوع بند ۳ مصوبه ۲۸ شهریور سال ۸۶ هیات مدیره سازمان بورس با اصلاحات بعدی آن و اشخاصی که با خرید سهام شرکت به سرمایه گذار نهادی مذکور تبدیل می شوند که شامل بانک‌ها و بیمه ها، هلدینگ‌ها؛ شرکت‌های سرمایه‌گذاری؛ صندوق بازنشستگی؛ تامین سرمایه و صندوق‌های سرمایه‌گذاری ثبت شده نزد سازمان بورس، هر شخص حقیقی یا حقوقی که بیش از ۵ درصد یا بیش از ۵۰۰ میلیون تومان از ارزش اسمی اوراق بهادار در دست انتشار ناشر را خریداری کند، سازمان ها و نهادهای دولتی و عمومی، شرکت های دولتی و اعضای هیات مدیره و مدیران ناشر یا اشخاصی که کارکرد مشابه دارند، است.
مشخصات شرکت
طبق بررسی های بورس پرس، سرمایه اولیه این شرکت با ۴۶ نیروی انسانی در بدو تاسیس ۱۰ میلیون تومان بوده و طی پنج مرحله افزایش سرمایه به ۱۰ میلیارد تومان رسیده است.
شرکت نیلی صنعت کرمان ۲۴ اسفند سال ۸۶ با شخصیت مسئولیت محدود به مدیر عاملی مهدی یزدان پناه در اداره ثبت شرکت های کرمان به ثبت رسید و بلافاصله به عنوان شرکت دانش بنیان و فناورانه در پارک علم و فناوری کرمان مستقر شد. سپس در ۲۰ اسفند سال ۸۷ همزمان با ورود خانواده حسینی نژاد به شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل و مسیر توسعه را آغاز کرد.
موضوع فعالیت اصلی شرکت طبق ماده ۲ اساسنامه شامل تولید و فرآوری انواع محصولات کشاورزی مشتمل بر کلیه زنجیره بخش کشاورزی از نهادهای پایه تا محصولات نهایی برای مصرف و موضوع فرعی شامل بازرگانی داخلی و خارجی، مطالعات پایه و کاربردی در توسعه دانش فنی در حوزه صنایع تبدیلی زیرمجموعه بخش کشاورزی، مشاوره و پژوهش های صنعتی در رابطه با موضوع فعالیت اصلی و انجام کلیه فعالیت های اقتصادی پس از کسب مجوز از مراجع ذی صلاح است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها