عرضه اتوبوس های مدرن 12 و 18 متری توسط بهمن موتور

عرضه اتوبوس های مدرن 12 و 18 متری توسط بهمن موتور
خلاصه اخبار

گروه بهمن که با شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور سهم قابل توجهی از بازار خودروهای تجاری را دارا است، امسال تصمیم دارد تا بازار محصولات خودرو را گسترش دهد و تا اوایل سال آینده با تولید انبوه مدرن ترین اتوبوس شهری ۱۲متری و پس از آن ۱۸ متری که بسیار مجهز و از […]

گروه بهمن که با شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور سهم قابل توجهی از بازار خودروهای تجاری را دارا است، امسال تصمیم دارد تا بازار محصولات خودرو را گسترش دهد و تا اوایل سال آینده با تولید انبوه مدرن ترین اتوبوس شهری ۱۲متری و پس از آن ۱۸ متری که بسیار مجهز و از تکنولوژی روز دنیا برخوردار هستند، به بازار اتوبوس های شهری و برون شهری وارد کند و در صورت مساعد بودن زیر ساخت ها، تا سال 1402 اتوبوس های برقی نیز به محصولات بهمن اضافه خواهد شد

گروه بهمن در حاشیه پنجمین نمایشگاه حمل نقل، لجستیک و صنایع وابسته در مورد محصولات جدید حوزه شهری و بین شهری اعلام کرد که در اوایل سال آینده دو اتوبوس جدید شهری 12 متری پیشرفته و مدرن و پس از آن اتوبوس  18 متری مدرن، بی رقیب و متفاوت تولید و آماده عرضه خواهد بود. این اتوبوس ها بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی و آپشن هایی است که رفاه حال مسافران، سالمندان و معلولان در آن به طور کامل لحاظ شده است. لازم به ذکر است ظرفیت تولید در حوزه اتوبوس سالانه 1500 دستگاه است.

معاون اجرایی رییس جمهور در آخرین روز از پنجمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته از غرفه گروه بهمن دیدن کرد  و با مدیران شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور به گفت و گو پرداخت.
در این دیدار دکتر صولت مرتضوی معاون اجرایی رییس جمهور از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور در تولید انواع کامیون، کامیونت، مینی بوس و اتوبوس مورد نیاز حمل و نقل کشور مطلع شد.
گفتنی است؛ بهمن دیزل و سیبا موتور که شرکت‌های تولید کننده خودروهای تجاری گروه بهمن محسوب می شوند، اقدامات جدی در راستای نوسازی ناوگان حمل و نقل در برنامه کوتاه مدت خود دارند و بخشی از آن را در پنجمین نمایشگاه حمل و نقل در معرض دید عموم قرار دادند. همچنین با توجه به توانمندی‌های موجود در این دو شرکت به عنوان شرکت‌های پیشرو در حوزه حمل و نقل محسوب می شوند.
از جمله این اقدامات می توان به عرضه‌ مدرن‌ترین و ‌پر قدرت‌ترین کامیون ساخت کشور با قیمت بسیار مناسب و رقابتی و‌ پس از آن یک کامیون کشنده ۱۸ تن تا دو ماه آینده اشاره کرد که از نظر قدرت، کیفیت و قیمت به عنوان بهترین کامیون‌های بازار شناخته خواهند شد. شرکت سیباموتور نیز که تولید محصولات FAW را به عهده دارد، با دو محصول پر قدرت و‌ پیشرفته در ابتدای سال آینده در بازار حضور پیدا می‌کند. همچنین اوایل سال آینده تولید انبوه مدرن ترین اتوبوس شهری مدرن ۱۲ و ۱۸متری توسط یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه بهمن آغاز و به بازار عرضه خواهد شد.

سیگنالی های عزیز برای مشاهده اخبار و قیمت های بروز خودرو می‌توانید اپلیکیشن سیگنال را نصب نموده و وارد بخش خودرو شوید.