عبارت «رمزارز ثانویه» دیگر مناسب اتریوم نیست!

عبارت «رمزارز ثانویه» دیگر مناسب اتریوم نیست!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت، طبقه‌بندی اتر و همبستگی بیشتر ان با بیت‌کوین SFOX در گزارش خود پیشنهاد کرد که «احتمالا طبقه‌بندی اتریوم به عنوان الت‌کوین صحیح نباشد». همبستگی بالای بیت‌کوین با اتر در شرایط کنونی نسبت به دیگر الت‌کوین‌ها؛ دلیل این صرافی برای مناسب نبودن طبقه‌بندی اتر به صورت الت‌کوین عنوان شده […]

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

طبقه‌بندی اتر و همبستگی بیشتر ان با بیت‌کوین

SFOX در گزارش خود پیشنهاد کرد که «احتمالا طبقه‌بندی اتریوم به عنوان الت‌کوین صحیح نباشد». همبستگی بالای بیت‌کوین با اتر در شرایط کنونی نسبت به دیگر الت‌کوین‌ها؛ دلیل این صرافی برای مناسب نبودن طبقه‌بندی اتر به صورت الت‌کوین عنوان شده است. نویسنده‌ی گزارش یاداور شد:

این موضوع می‌تواند موجب گردد اتریوم همانند بیت‌کوین به عنوان نوعی دارایی دارای بلاکچین اختصاصی و ویژگی‌های منحصر بفرد شناخته شود. در صورت ادامه‌ی این روند طبقه‌بندی اتریوم(همانند دیگر دارایی‌هایی که بیت‌کوین نیستند) به عنوان الت‌کوین مناسب نخواهد بود. SFOX Report

گزارش SFOX داده‌هایی را شامل می‌شود که همبستگی میان دارایی‌های مختلف را نشان می‌دهد. در این بخش، نویسنده ادعا می‌کند که همبستگی اتر با بیت‌کوین ۳۰ روز پیش از تاریخ ۲۲ جولای ۰٫۷۸۸ است. همبستگی دیگر الت‌کوین‌ها با بیت‌کوین نیز شامل: بیت‌کوین کش(BCH) 0.638، لایت‌کوین(LTC) 0.577، بیت‌کوین SV(BSV) 0.619، اتریوم کلاسیک(ETC) 0.602 گزارش شده است.

مباحثه بر روی رمزارز Libra موجب افزایش نوسانات بیت‌کوین گردید

گزارش SFOX با اشاره به بحث‌های اخیر پیرامون رمزارز فیسبوک با نام Libra ادعا می‌کند که این موضوع تسلط و نوسانات بیت‌کوین را افزایش داده است، در حالی که کاهش قیمت در بازار رمزارزی مورد بررسی قرار نگرفته است.

نوسانات قیمت بیت‌کوین ۸جولای-۲۲جولای ۲۰۱۹

نویسنده‌ی گزارش همچنین به افزایش تسلط بیت‌کوین در بازار رمزارزی از ۵۰ درصد در ماه مارس به محدوده‌ی ۶۵-۷۵ درصد(در زمان انتشار گزارش ۶۴٫۵ درصد) اشاره کرد. یاسین المندجرا(Yassine Elmandjra)، تحلیلگر دارایی‌های رمزارزی در ARK با انتشار توییتی تسلط بیت‌کوین در برابر فورک‌های این رمزارز را از نظر هش‌ریت ۹۷ درصد اعلام کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.