ظریف: ترامپ و پمپیو باید توضیح دهند که چرا نام خلیج فارس را تحریف کرده اند

ظریف: ترامپ و پمپیو باید توضیح دهند که چرا نام خلیج فارس را تحریف کرده اند
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا، محمد جواد ظریف در پیام توییتری افزود: دولتمردان آمریکایی در حالی ایران را ملتی تروریستی می خوانند که خود برای خودشیرینی مقابل دولت‌های دست‌نشانده‌شان نام تاریخی خلیج فارس را تحریف می کنند. ظریف تصریح کرد: دولتمردان آمریکایی برای تبعیت از اعضای تیم “بی” حتی انجیل را تحریف کرده و به […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا،

محمد جواد ظریف در پیام توییتری افزود: دولتمردان آمریکایی در حالی ایران را ملتی تروریستی می خوانند که خود برای خودشیرینی مقابل دولت‌های دست‌نشانده‌شان نام تاریخی خلیج فارس را تحریف می کنند.

ظریف تصریح کرد: دولتمردان آمریکایی برای تبعیت از اعضای تیم “بی” حتی انجیل را تحریف کرده و به طور خصمانه از تروریسم اقتصادی علیه کل ملت ایران استفاده می کنند.

وزیر خارجه ایران همچنین متذکر شد که پمپئو به جای ارائه پیشنهادهای توخالی و متظاهرانه می‌تواند درخواست‌های بی‌شمار خبرنگاران ایرانی برای مصاحبه با مقام‌های آمریکایی را قبول کند.

به گفته ظریف، وزیر خارجه آمریکا تا کنون درخواست مصاحبه خبرنگاران ایرانی را رد کرده چون می‌داند باید پاسخگوی سوالات موشکافانه باشد- درست همان‌طور که من مقابل رسانه‌های آمریکا هستم.