طرح ویژه بانک ملی ایران، کلید ورود به بازار مسکن

طرح ویژه بانک ملی ایران، کلید ورود به بازار مسکن
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مسکن یکی از اساسی‌ترین نیازهای خانوار در سبد خانواده محسوب می‌شود، اما التهاب بازار مسکن طی ماه‌های گذشته موجب شده تا برخی، قید صاحبخانه شدن را بزنند. با این حال تسهیلات بانکی همواره یکی از گزینه‌های مطرح برای خرید مسکن در میان خانوارها به‌ویژه زوج‌های جوان بوده […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مسکن یکی از اساسی‌ترین نیازهای خانوار در سبد خانواده محسوب می‌شود، اما التهاب بازار مسکن طی ماه‌های گذشته موجب شده تا برخی، قید صاحبخانه شدن را بزنند. با این حال تسهیلات بانکی همواره یکی از گزینه‌های مطرح برای خرید مسکن در میان خانوارها به‌ویژه زوج‌های جوان بوده است و اغلب افراد ترجیح می‌دهند تا با بهره‌مندی از این تسهیلات و قرار دادن آن در کنار پس‌اندازشان بتوانند خانه‌ای را برای خود فراهم کنند. طرح ویژه مسکن بانک ملی ایران علاوه بر شکل‌‌دهی یک بازار رقابتی در بازار پرداخت تسهیلات مسکن، گزینه‌های متعددی از روش‌های تامین مالی خرید یا ساخت مسکن را پیش روی متقاضیان بازار قرار داده است تا با برخورداری همزمان از سود سپرده و تسهیلات خرید و ساخت مسکن، کلید خانه آروزهایشان را در دست بگیرند. متقاضیان می‌توانند با سپرده‌گذاری هر۱۸۲ میلیون ریال، به ازای هر یک ماه ماندگاری، یک برگ اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن دریافت کنند. هر برگ اوراق قابلیت تبدیل شدن به ۵ میلیون ریال تسهیلات با نرخ سود ۵/ ۱۷ درصد را دارد. در این طرح به مبلغ سپرده مشتریان ۱۰ درصد سود سالانه نیز تعلق می‌گیرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها