ضرر 6.8 میلیون دلاری صرافی LCX

ضرر 6.8 میلیون دلاری صرافی LCX

صرافی ارز دیجیتال LCX مستقر در لیختن اشتاین، پس از تعلیق موقت تمام سپرده ها و برداشت ها در این پلتفرم، به خطر افتادن یکی از کیف پول های خود را تأیید کرده است.

این هک ابتدا توسط PeckShield، یک شرکت امنیتی بلاک چین، بر اساس انتقال مشکوک توکن های ERC-20 از LXC به کیف پول ناشناخته اتریوم (ETH) شناسایی شد.

پس از آن صرافی از دست دادن بسیاری از توکن‌ها از جمله ETH، USD Coin (USDC) و سایر توکن‌ها از جمله توکن LCX را تأیید کرد.

در زمان نگارش این مقاله، LCX هیچ برنامه‌ای برای کمک به بازگرداندن وجوه دزدیده شده به اشتراک نگذاشته است. با این حال، این شرکت تأیید کرده است که اقدامات امنیتی را برای محافظت از سایر کیف پول ها و دارایی ها انجام می دهد:

در طول این دوره سخت، ما از حمایت مشتریان، سایر صرافی‌ها، کارشناسان امنیتی و جامعه گسترده‌تر ارزهای دیجیتال قدردانی می‌کنیم.

گزارش اخیر پلتفرم امنیتی ImmuneFi نشان می‌دهد که شرکت‌های ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰.۲ میلیارد دلار به دلیل هک، کلاهبرداری و سایر فعالیت‌های مخرب متحمل ضرر شده‌اند.

بر طبق گزارش ImmuneFi تعداد 120مورد از سوء استفاده ها و rug-pulls کریپتو شناسایی کرد که بالاترین ارزش هک Poly Network با 613 میلیون دلار است و پس از آن Venus و BitMart به ترتیب با 200 و 150 میلیون دلار در رتبه های بعدی قرار دارند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.