صکوک مرابحه هزار میلیارد ریالی کرمان موتور سررسید شد

صکوک مرابحه هزار میلیارد ریالی کرمان موتور سررسید شد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از صکوک، صکوک مرابحه شرکت کرمان موتور(سهامی خاص) که با حجم هزار میلیارد ریال در آذر ماه 1396 منتشر شده بود، سررسید شد.  روابط عمومی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، شرکت کرمان موتور در آذر ماه 1396 جهت تامین مالی خود اقدام به انتشار صکوک مرابحه با حجم هزار […]

به گزارش سیگنال به نقل از صکوک، صکوک مرابحه شرکت کرمان موتور(سهامی خاص) که با حجم هزار میلیارد ریال در آذر ماه 1396 منتشر شده بود، سررسید شد.

 روابط عمومی شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، شرکت کرمان موتور در آذر ماه 1396 جهت تامین مالی خود اقدام به انتشار صکوک مرابحه با حجم هزار میلیارد ریال در بازار سرمایه نمود.

شرکت واسط مالی فروردین سوم(با مسئولیت محدود) صکوک مرابحه شرکت کرمان موتور را با نماد “کرمان98” و نرخ سالیانه 17 درصد از طریق شرکت فرابورس ایران عرضه کرد. این اوراق، 2 ساله، بانام و قابل معامله در فرابورس ایران بودند که اقساط آن هر سه ماه یکبار در موعد مقرر به حساب خریداران واریز می‌شد.

مبلغ اصل اوراق و قسط هشتم (آخرین قسط) از صکوک مرابحه کرمان موتور مجموعاً به مبلغ 1,042 میلیارد ریال توسط شرکت واسط مالی فروردین سوم دریافت و از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به حساب دارندگان این اوراق واریز گردید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای اوراق بدهی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها