معرفی و بررسی عملکرد صندوق سرمایه گذاری مشترک تدبیرگران فردا

معرفی و بررسی عملکرد صندوق سرمایه گذاری مشترک تدبیرگران فردا
خلاصه اخبار

صندوق سرمایه گذاری مشترک تدبیرگران فردا یکی از انواع صندوق‌های سهامی است که در این گرارش به معرفی و بررسی بازده آن در ادوار گذشته خواهیم پرداخت.

به گزارش سیگنال، اساسنامه صندوق مشترک تدبیرگران فردا به تایید سازمان بورس اوراق بهادار (سبا) رسیده است. هدف از تشکیل این صندوق، جمع‌آوری وجوه از سرمایه گذاران و اختصاص آن‌ها به خرید انواع اوراق بهادار به منظور کاهش ریسک سرمایه‌گذاری، بهره‌گیری از صرفه‌جوئی‌های ناشی از مقیاس و تامین منافع برای سرمایه گذاران می‌باشد.

همچنین اميدنامه این صندوق سرمایه گذاری در تاریخ 1389/08/03 به تایید سازمان بورس اوراق بهادار(سبا) رسیده و مشتمل بر ١٠ بند مجزا است که در آن مسائلی همچون اهداف و استراتژی های صندوق، ریسک سرمایه گذاری در صندوق، انواع واحدهای سرمایه گذاری، ارکان صندوق و حداقل و حداکثر واحدهای سرمایه گذاری نزد سرمایه گذاران بیان شده است.

موضوع فعالیت صندوق سرمایه گذاری در سپرده‌های بانکی و کلیه اوراق بهاداری است که مجوز آن‌ها توسط دولت یا بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران یا سبا صادر شده باشد که خصوصیات آنها در امیدنامه صندوق ذکر شده است.

اساسنامه صندوقامید نامه صندوق
لینک دریافتلینک دریافت

ارکان صندوق سرمایه گذاری تدبیرگران فردا

مدیر صندوق کارگزاری تدبیرگران فردا
مدیران سرمایه‌گذاری علی مهدوی پارسا، علی علیدادی، علیرضا نامداری
ضامن نقدشوندگی ندارد
حسابرس موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت دایا رهیافت
متولی موسسه حسابرسی و خدمات مالی فاطر

معرفی مدیر صندوق

کارگزاری تدبیرگران فردا مدیر این صندوق سرمایه گذاری سهامی است که در بین کارگزاران فعال بازار سرمایه دارای رتبه «الف» می‌باشد. این کارگزاری با داشتن مجوز رسمی از سازمان بورس به ارائه مشاوره حرفه‌ای می‌پردازد. همچنین کارگزاری تدبیرگران فردا از طریق امکان معامله انواع دارایی‌ها در بازار‌های مختلف، به فعالیت در تمامی بازارهای مالی می‌پردازد. از دیگر مزایای این کارگزاری می‌توان به بهره‌گیری از نرم افزارهای تخصصی موبایل، تحلیل تکنیکال و ایجاد پلتفرم های متنوع معاملاتی نام برد. مدیریت دارایی، تامین مالی و مشاوره سرمایه گذاری از انواع خدمات دیگر این کارگزاری می‌باشد. امکان خرید و فروش بیش از میزان دارایی و اعطای اعتبار معاملاتی نیز از مزیت های کارگزاری تدبیرگران فردا است.

مشخصات صندوق سرمایه گذاری تدبیرگران فردا

خالص ارزش دارایی (میلیارد ریال) 99
دوره پرداخت سود ندارد
تاریخ آغاز فعالیت 1389/09/09

میانگین ترکیب دارایی یکسال گذشته

معرفی و بررسی عملکرد صندوق سرمایه گذاری مشترک تدبیرگران فردا

رتبه بندی صندوق از لحاظ اندازه (در تاریخ 97/12/18)

دربین کل صندوق‌ها 126
دربین صندوق‌های هم‌گروه 40

بازده صندوق سرمایه گذاری تدبیرگران فردا در ادوار گذشته

بازده ماهانه 0.84%
بازده فصلی 5-%
بازده سالیانه 75%

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.