صعود ۱۴۶۳ واحدی شاخص بورس

صعود ۱۴۶۳ واحدی شاخص بورس
خلاصه اخبار

شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات نوزدهمین روز اسفند ماه با رشد بیش از ۱۴۶۳ واحدی به پله ۱۶۴ هزار و ۴۷۰ واحدی رسید

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصادنیوز، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات نوزدهمین روز اسفند ماه با رشد بیش از ۱۴۶۳ واحدی به پله ۱۶۴ هزار و ۴۷۰ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۲ هزار و ۱۸۲ سهم اوراق بهادار به ارزش ۶ میلیون و ۱۹۳ هزار و ۲۷ در بیش از ۱۵۵ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۴۲۳ واحد، شاخص بازار اول ۱۱۳۹ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۸۳۹ واحد، شاخص بازار دوم ۲۹۲۳ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۲۶۱ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۱۸۳ واحد رشد را تجربه کرد.

نماد‌های پربیننده معاملات امروز بانک ملت، سایپا، پارس خودرو، فولاد مبارکه اصفهان، بانک تجارت، بانک صادرات ایران، به کار خود پایان داد.

معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از ۱۹ یک واحدی به پله ۲۰۷۰ واحدی رسید.

در بازار فرابورس نیز تعداد ۶۲۵ هزار و ۴۹۳ سهم اوراق بهادار به ارزش ۶ میلیون و ۴۶۸ هزار و ۶۲۲ ریال در بیش ۹۸ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی غدیر، سهامی ذوب آهن اصفهان، کشت و صنعت دشت خرم دره با روند مثبت و نماد‌های ریل پرداز سیر، تجارت الکترونیک پارسیان کیش با روند منفی به کار خود پایان دادند.