صرافی کراکن درحال ایجاد بستری برای وام دهی با توکن‌های NFT است

صرافی کراکن درحال ایجاد بستری برای وام دهی با توکن‌های NFT است

جسی پاول، بنیانگذار و مدیر عامل Kraken اخیراً در مصاحبه ای با بلومبرگ به اشتراک گذاشت که این صرافی یک بازارNFT راه اندازی خواهد کرد که به کاربران امکان می دهد در مقابل NFT های خود وجوهی را قرض کنند.

پاول توضیح داد که این شرکت قصد دارد در اوایل سال 2022 وارد فضای NFT شود و امیدوار است یک ابزار برای تعیین ارزش انحلال یک NFT و اینکه آیا می توان آن را به عنوان وثیقه برای وام گذاشت، اضافه کند.

پاول گفت: “اگر یک کریپتوپانک را در کراکن سپرده گذاری کنید، ما قصد داریم بتوانیم ارزش آن را در حساب شما منعکس کنیم.”

با این حال، ارزش NFT ها بسیار متفاوت است و تنها درصد کمی از دارندگان توکن دارای یک مجموعه دیجیتالی هستند که ارزش آن به اندازه یک CryptoPunk است که قیمت کف آن 66.9 اتر (ETH) یا 273673 دلار در زمان انتشار است.

به گفته پاول، NFT در سال آینده منفجر خواهد شد:

فاز یک حدس و گمان بود، فاز دوم خرید آثار هنری و حمایت از هنرمندان است، فاز سوم استفاده کاربردی از NFT ها خواهد بود.

علاوه بر این، کراکن اخیراً Staked را خریداری کرده است، یک پلتفرم زیرساختی که امکان سهامداری ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند تا به وسیله‌ی آن سرمایه‌گذاران جدید را جذب کند.

مشتریان صرافی کراکن اکنون می‌توانند در حالی که کنترل بر دارایی‌های دیجیتال خود را حفظ می‌کنند، پاداش‌های کریپتو دریافت کنند و بازدهی داشته باشند.

بر اساس داده‌های  سایت کوین مارکت کپ، صرافی کراکن در سال 2011 تأسیس شد و به یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در سراسر جهان تبدیل شده است و از نظر میانگین نقدینگی، حجم و ذخایر دارایی‌های دیجیتال در میان برترین‌ها قرار دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.