بهترین صرافی های رمزنگاری غیرحضانتی برای استفاده در سال 2022

در این مقاله به بررسی 10 صرافی رمزنگاری غیرحضانتی پرداخته و نقاط مثبت و منفی آن را ذکر کردیم .

SimpleSwap

SimpleSwap یک سرویس مبادله رمزنگاری غیرحضانتی است. این پلتفرم از طیف گسترده ای از ارزها، بیش از 300 سکه دیجیتال و فیات پشتیبانی می کند. با SimpleSwap، می توانید با نرخ شناور یا ثابت مبادله کنید.
SimpleSwap هم یک وب سایت و هم یک برنامه مبادله تلفن همراه برای اندروید و iOS ارائه می دهد. این تیم متعهد به جلوگیری از خرابی انبوه سیستم و ارائه پشتیبانی 24/7 برای مشتریان خود است.
نکات منفی
صحبت از معایب SimpleSwap که توسط مشتریان آن گزارش شده است، شامل فقدان ابزارهای معاملاتی پیشرفته و نیاز به خرید اشتراک برای افزایش نرخ بازگشت نقدی است.

ChangeNOW

ChangeNOW یکی دیگر از خدمات مبادله ارزهای دیجیتال غیرحضانتی است. این مبادلات رمزنگاری ساده، سریع و بی حد و حصر را ارائه می دهد.
ChangeNOW برخی از پایین‌ترین نرخ‌های مبادله و تراکنش‌های سریع را ارائه می‌کند که به طور متوسط ۲ دقیقه طول می‌کشد تا تکمیل شوند.
پول را می توان با نرخ ثابت و شناور مبادله کرد و هیچ محدودیتی برای مبادله وجود ندارد. هدیه‌های اضافی مانند بازپرداخت نقدی و جوایز ارجاع برای کاربران و شرکای ثبت‌شده در دسترس است. تیم ChangeNOW قابلیت اطمینان را یکی از مزیت های اصلی خود می داند و پشتیبانی 24/7 را به همه کاربران خود ارائه می دهد.
وب سایت ChangeNOW از 14 زبان، بیش از 300 سکه رمزنگاری و حدود 65 فیات پشتیبانی می کند. صرافی های کریپتو به کریپتو و کریپتو به فیات در دسترس هستند.
ChangeNOW دارای زیرساخت گسترده ای است که شامل وام و خدمات پرداخت، ربات تلگرام و غیره می شود. برخی از محصولات ChangeNOW عبارتند از یک برنامه مبادله تلفن همراه، یک ابزار ردیابی نمونه کارها، NOW Tracker و NOW Wallet.
نکات منفی
یافتن معایب حیاتی ChangeNOW با اکوسیستم و شهرت آن در جامعه دشوار است. بیایید فرض کنیم که نرخ ها ارزان ترین در بازار نیستند.

Godex

Godex.io یکی دیگر از خدمات مبادله فوری غیرحضانتی است. این مبادلات رمزنگاری ناشناس را با نرخ ثابت و بدون محدودیت بالا ارائه می دهد. برای تراکنش های رمزنگاری نیازی به KYC نیست. این سرویس از 301 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند اما مبادلات رمزنگاری به فیات را ارائه نمی دهد. Godex این فرصت را به شما می دهد تا نوسانات قیمت سکه های رمزنگاری برتر را در 24 ساعت گذشته در وب سایت خود پیگیری کند.
انجام تراکنش های رمزنگاری Godex حدود 5 تا 30 دقیقه طول می کشد.
نکات منفی
مشتریان Godex از سادگی، سرعت، نرخ و قابلیت اطمینان خدمات راضی هستند. با این حال، از آنجایی که این پروژه نسبتاً جدید است، دارای کاستی هایی است. علاوه بر اینکه کریپتو نمی تواند به فیات تبدیل شود، هیچ پشتیبانی از برنامه های تلفن همراه نیز وجود ندارد.

Exolix

Exolix یک سرویس مبادله رمزنگاری ناشناس است که در سال 2018 تاسیس شد. از جمله مهمترین ویژگی های Exolix بدون محدودیت بالا و نرخ ثابت است. از آنجایی که پلتفرم نیازی به ثبت نام یا رویه KYC ندارد، همه داده های کاربر ایمن باقی می مانند. Exolix آمار تراکنش های 24 ساعته و پشتیبانی مشتری را ارائه می دهد. بیش از 500 ارز دیجیتال برای تبدیل در پلتفرم موجود است.
هنگام مبادله 0.1 بیت کوین برای اتریوم با نرخ ثابت، مشتری 1.19645394 ETH و با نرخ شناور 1.20255269 ETH دریافت می کند.
نکات منفی
معایب متعددی برای Exolix وجود دارد، از جمله فقدان ارزهای فیات و ویژگی های پیشرفته. این پلت فرم نیز نسبتاً جدید است، بنابراین قابلیت اطمینان آن هنوز ثابت نشده است.

StealthEx

StealthEx یک پلت فرم مبادله فوری است که مبادله ارزهای رمزنگاری شده سریع و آسان را ارائه می دهد. مشتریان برای انجام تراکنش مجبور نیستند هیچ یک از اطلاعات شخصی خود را فاش کنند. سوآپ ها با نرخ های شناور و ثابت در دسترس هستند. StealthEx حریم خصوصی کاملی را برای کاربران خود فراهم می کند و حد بالایی برای مبادلات تعیین نمی کند. StealthEx برای سرمایه گذاران باتجربه و مبتدی ارزهای دیجیتال طراحی شده است و استفاده از آن بسیار آسان است. بیش از 400 سکه و توکن قابل مبادله را پشتیبانی می کند.
نکات منفی
اگرچه StealthEx دارای تعداد زیادی ارز دیجیتال است، اما تراکنش‌های رمزنگاری به فیات را ارائه نمی‌کند. علاوه بر این، خدمات فقط از طریق وب سایت در دسترس است.

Swapuz

Swapuz یک سرویس تبادل کریپتو نسبتا جدید و نه چندان شناخته شده است. این مبادلات رمزنگاری سریع و بی حد و حصر را ارائه می دهد. این پلتفرم از بیش از 300 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند اما تراکنش های رمزنگاری به فیات را ارائه نمی دهد.
مبادلات با هر دو نرخ ثابت و شناور موجود است. میانگین زمان پردازش یک تراکنش 5-10 دقیقه است. Swapuz ادعا می کند که هزینه های شفاف و معقول را ارائه می دهد. این سرویس 24/7 پشتیبانی می کند و آمار 24 ساعت گذشته را در وب سایت خود نشان می دهد.
نکات منفی
این پلتفرم دارای چندین اشکال است، از جمله ناتوانی آن در پشتیبانی از ارزهای فیات. علاوه بر این، Swapuz هیچ ویژگی یا محصول اضافی را فراتر از صرافی های رمزنگاری ارائه نمی دهد.

FixedFloat

FixedFloat یک سرویس مبادله ارزهای دیجیتال لایتنینگ است. اعلام می کند که کمترین نرخ ارز و بالاترین سرعت تراکنش را ارائه می دهد. این پلت فرم بهترین معامله را برای مشتریان با توجه به خواسته های آنها انتخاب می کند. با مقایسه این پلتفرم با سایر پلتفرم ها، مزیت اصلی آن پشتیبانی از شبکه لایتنینگ است.
FixedFloat شفافیت را یکی از مزایای کلیدی خود می داند. این سرویس ادعا می کند که هیچ هزینه پنهانی ندارد. آنها یک کارمزد ثابت 1٪ برای معامله با نرخ ثابت و 0.5٪ برای مبادله با نرخ شناور دریافت می کنند. این پلتفرم هیچ محدودیت بالایی ندارد و پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهد.
نکات منفی
از آنجایی که FixedFloat برای مدت طولانی وجود نداشته است، هنوز طیف وسیعی از ابزارهای معاملاتی را ندارد و پتانسیل بهبود دارد. یکی از معایب عمده آن باز هم ناتوانی در پشتیبانی از ارزهای فیات است.

InstaSwap

InstaSwap یک سرویس مبادله رمزنگاری غیرحضانتی مستقر در اروپا است. این پلتفرم از طیف گسترده ای از ارزها، چه دیجیتال و چه فیات پشتیبانی می کند. ادعا می کند برخی از بهترین نرخ های ارز بازار را ارائه می دهد و معاملات را در 10 تا 30 دقیقه انجام می دهد. کارمزد هر تراکنش از 0.25٪ شروع می شود. کاربران برای تبادل ارزهای دیجیتال نیازی به ایجاد حساب کاربری یا اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود ندارند. رابط کاربری وب سایت ساده و مبتدی پسند است.
نکات منفی
این پلتفرم هنوز فاقد بسیاری از ویژگی‌ها و امتیازات پیشرفته است که بسیاری از خدمات مشابه دیگر دارند، مانند برنامه‌های بازپرداخت نقدی و وابسته، و برنامه‌های تلفن همراه. علاوه بر این، InstaSwap دارای حداکثر مقدار مبادله است، حتی اگر گفته می شود زیاد است.

LetsExchange

LetsExchange یکی دیگر از صرافی های فوری غیرحضانتی رمزنگاری است. بیش از 200 سکه دیجیتال را پشتیبانی می کند و معاملات را بدون محدودیت بالا ارائه می دهد. طراحی ساده و مینیمالیستی استفاده از این سرویس را بسیار آسان کرده است. از آنجایی که LetsExchange نیازی به ثبت نام کاربران ندارد، مبادلات را می توان بسیار سریع انجام داد. مشتریان می توانند معامله را با نرخ شناور یا ثابت انجام دهند. هیچ داده شخصی با هیچ شخص ثالثی به اشتراک گذاشته نمی شود. LetsExchange پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهد.
نکات منفی
عملکرد اصلی این پلتفرم صرافی های رمزنگاری است که نسبتاً کارآمد از آن استفاده می کند. در حال حاضر، هیچ ویژگی اضافی وجود ندارد و ارز دیجیتال را نمی توان با فیات مبادله کرد.

ChangeHero


ChangeHero یکی دیگر از پلتفرم های مبادله رمزنگاری غیرحضانتی است. مانند بسیاری از همتایان خود، ممکن است از شما بخواهد که فرآیند KYC یا AML را در صورت مشکوک بودن صرافی انجام دهید. بیان می‌کند که بهترین نرخ‌ها را انتخاب می‌کند و با بالاترین سرعت کار می‌کند، بدون حداکثر محدودیت مبادله. پشتیبانی مشتری 24 ساعته در دسترس کاربران ChangeHero است. ChangeHero مبادلات رمزنگاری را نه تنها در وب سایت خود، بلکه با کمک ربات تلگرام خود ارائه می دهد.
نکات منفی
با وجود مزایای آن، ChangeHero بدون محدودیت ارائه نمی شود. از هیچ ارز فیات پشتیبانی نمی کند و فقط تراکنش های رمزنگاری به کریپتو را ارائه می دهد. بیش از 80 ارز دیجیتال در این پلتفرم موجود است که در مقایسه با سایر خدمات بسیار کم است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.