صرافی بیترکس معامله ۳۲ ارز دیجیتال را برای امریکایی‌ها ممنوع کرد

صرافی بیترکس معامله ۳۲ ارز دیجیتال را برای امریکایی‌ها ممنوع کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، صرافی ارز دیجیتال بیترکس (Bittrex) در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کاربران امریکایی خود را از خرید و فروش ۳۲ ارز دیجیتال منع خواهد کرد. بیترکس با انتشار پستی بر روی بلاگ خود در ۷ ژوین (۱۷ خرداد) از انجام این اقدام خبر داد. به گزارش کوین‌تلگراف و […]

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،

صرافی ارز دیجیتال بیترکس (Bittrex) در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کاربران امریکایی خود را از خرید و فروش ۳۲ ارز دیجیتال منع خواهد کرد. بیترکس با انتشار پستی بر روی بلاگ خود در ۷ ژوین (۱۷ خرداد) از انجام این اقدام خبر داد.

به گزارش کوین‌تلگراف و بر اساس این اطلاعیه، پس از ۲۱ ژوین (۳۱ خرداد)، معامله‌گران امریکایی به تعداد زیادی از سکه‌های لیست شده در این صرافی از جمله کیوتوم (QTUM)، استورج (STORJ) و… دسترسی نخواهند داشت.

بیترکس یاداور شد که کاربرانی که با IP ایالات متحده در این صرافی فعالیت می‌کنند، ایمیلی دریافت خواهند کرد که در ان توضیحاتی در رابطه با فعالیت‌هایی که مجازند با دارایی‌های پیش‌تر ذکر شده انجام دهند، ارایه شده است.

اختیارات و قابلیت‌های ذکر شده توسط این صرافی شامل فروش این ارزها برای خرید دارایی‌هایی که برای ان‌ها در دسترس است، لغو سفارشات و یا خارج کردن و انتقال داراییشان از این صرافی می‌شود. بنابراین حساب کاربران امریکایی بلوکه نخواهد شد.

پس از این‌ که تغییرات اجرایی شوند، مشتریان امریکایی قادر به خرید و فروش سکه‌های انتخابی نخواهند بود و تمام سفارشات باز مربوط به دارایی‌های عنوان شده، لغو خواهند شد.

صرافی بیترکس معامله 32 ارز دیجیتال را برای امریکایی‌ها ممنوع کرد

تعدادی قابلیت‌ محدود در رابطه با این دارایی‌ها برای معامله‌گران امریکایی همچنان در دسترس خواهد بود و سکه‌ها به پلتفرم بیترکس اینترنشنال (Bittrex International) منتقل می‌شوند. صرافی بیترکس در این خصوص نوشته است:

مشتریان امریکایی می‌توانند دارایی‌های مورد تحریم خود را برداشت کنند. اما از سوی دیگر همچنین کاربران می‌توانند تا زمانی‌که بیترکس اینترنشنال از این سکه‌ها و یا توکن‌ها پشتیبانی می‌کند، این سکه‌ها را در کیف‌پول بیترکس خود نگه دارند.

بیترکس اینترنشنال وابسته به بیترکس واقع در اروپا است که دقیقا توکن‌هایی را که تنها در پلتفرم بیترکس اینترنشنال در دسترس هستند، به جز برای شهروندان امریکایی، را لیست کرده است.

در اواسط ماه مارچ، صرافی بیترکس عرضه اولیه‌ی صرافی خود که قرار بود بر روی بیترکس اینترنشنال میزبانی شود را لغو کرد.

در هفته گذشته نیز صرافی غیرمتمرکزی که توسط صرافی بزرگ و معتبر بایننس توسعه یافته است، اعلام کرد که دسترسی کاربرانش را از ۲۹ کشور از جمله ایران و ایالات متحده مسدود خواهد کرد.

بر اساس گزارشی که چند روز گذشته بر روی وب‌سایت ارز دیجیتال منتشر شد، حجم معاملات بیت کوین در صرافی کوین‌بیس در ۱۲ می (۲۲ اردیبهشت)، به بالاترین میزان خود یعنی ۲۶۳,۰۰۰ بیت کوین رسید؛ رقمی که از ۴ فوریه سال ۲۰۱۸ تاکنون مشاهده نشده بود.

بیترکس در سال ۲۰۱۷ حساب کاربران ایرانی را با تمام دارایی‌هایشان بلوکه کرد و تاکنون هیچ توضیح روشنی در خصوص ان ارایه نکرده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.