صرافی بایننس به هکر سایت شعبه‌ی «جرزی بایننس» پاداش می‌دهد

صرافی بایننس به هکر سایت شعبه‌ی «جرزی بایننس» پاداش می‌دهد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت، هک شدن حساب کاربری توییتر و دامنه Binance Jersey صرافی Binance Jersey در تاریخ ۱۶ اگوست اعلام کرد که یک هکر کلاه سفید توانست به حساب توییتر رسمی صرافی شعبه‌ی جرزی و نام دامنه اینترنتی این پلتفرم دسترسی یابد. با این وجود، این شرکت توانست در مدت چند […]

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت،

هک شدن حساب کاربری توییتر و دامنه Binance Jersey

صرافی Binance Jersey در تاریخ ۱۶ اگوست اعلام کرد که یک هکر کلاه سفید توانست به حساب توییتر رسمی صرافی شعبه‌ی جرزی و نام دامنه اینترنتی این پلتفرم دسترسی یابد. با این وجود، این شرکت توانست در مدت چند دقیقه نام دامنه را بازیابی کند و در مدت چند ساعت نیز کنترل حساب توییتر را به دست بگیرد.

بر اساس این اطلاعیه، هکر با استفاده از روش مهندسی اجتماعی دسترسی به حساب ایمیل سرویس دهنده دامنه را به‌دست اورده است. سپس با استفاده از حساب رسمی توییتر شرکت تعدادی توییت ارسال کرد و بعد از مدتی ان‌ها را حذف نمود. بعلاوه، گزارش شده است که هکر در طی مکاتبات خود با تیم امنیتی صرافی همکاری داشت، این موضوع موجب شد حساب کاربری توییتر به سرعت بازیابی گردد. این شرکت اعلام کرد:

ما توانستیم ظرف مدت چند دقیقه نام دامنه را بازیابی کنیم و چند ساعت بعد کنترل حساب توییتر را به دست بگیریم. ما برای این هکر پاداش گزارش اشکال امنیتی را ارسال خواهیم کرد و همچنین به‌همراه سرویس دهنده‌ این واقعه را بررسی خواهیم کرد. تمامی دارایی‌های Binance.JE امن هستند و هیچ داده‌ای به خطر نیفتاده است. Binance.je

 

توییت هکر Binance Jersey

من توانستم نام دامنه‌ی رسمی بایننس را در اختیار بگیرم که به سادگی قادر بودم ان را به طرح فیشینگ و کلاهبرداری از میلیون‌ها نفر تبدیل کنم. با وجود ان‌که به شدت به پول نیاز دارم تصمیم گرفتم این عمل را انجام ندهم. امیدوارم جامعه‌ی رمزارزی به این تصمیم احترام بگذارند.

در توییتی که از حساب کاربری دیگری که به این هکر نسبت داده می‌شود، این هکر از چانگ‌پنگ ژایو(Changpeng Zhao) مدیرعامل صرافی بایننس درخواست کرد که شخصا با وی تماس بگیرد. در زمان انتشار این گزارش تمامی توییت‌های هکر از حساب توییتر Binance Jersey حذف شده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.