راه اندازی صرافی ارزهای دیجیتال توسط مدیران سابق Jefferies FX

راه اندازی صرافی ارزهای دیجیتال توسط مدیران سابق Jefferies FX

دو مدیر سابق گروه مالی Jefferies در حال راه اندازی یک صرافی ارز دیجیتال جدید هستند که برای سرمایه گذاران نهادی طراحی شده است.

این صرافی با نام Crossover Markets Group Incقرار است در «اواخر تابستان تا اوایل پاییز» پس از بسته شدن دور اخیر سرمایه اولیه شروع به کار کند.

وب سایت Crossover Markets صرافی جدید را به عنوان یک “صرافی دارایی دیجیتال طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای نقدینگی مشتریان نهادی” توصیف می کند.

به گزارش دیالوژیک، جفریز بزرگترین شرکت مستقل بانکداری سرمایه گذاری با خدمات کامل است که دفتر مرکزی آن در ایالات متحده است و هفتمین بانک سرمایه گذاری بزرگ جهان از نظر درآمد است.

این صرافی توسط یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل براندون مولویهیل، که پیش از این سکان اصلی تجارت کارگزاری ارز خارجی Jefferies را بر عهده داشت، هدایت خواهد شد.

صرافی جدید بر ارائه فناوری بهبود یافته ای تمرکز خواهد کرد که معاملات ارزهای دیجیتال را سرعت می بخشد و تاخیر را به استانداردهای مورد انتظار در FX سنتی یا سهام توسط سرمایه گذاران نهادی کاهش می دهد.

اگرچه این دو مدیر در ماه مارس جفریز را ترک کردند تا این صرافی جدید را راه‌اندازی کنند، اما خود جفریز کسب‌وکار خدمات رمزنگاری خود را تحت رهبری الکساندر یاورسکی، مدیر عامل شرکت بانکداری سرمایه‌گذاری گروه مؤسسات مالی (FIG) گسترش داده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.