صادرات نفت ایران ادامه دارد

صادرات نفت ایران ادامه دارد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، شبکه خبری ان‌بی‌سی در گزارشی به مقاومت ایران دربرابر تحریم‌های امریکا پرداخت و به استناد سخنان رییس کل بانک مرکزی کشورمان نوشت: ایران به خوبی درحال مقاومت دربرابر کمپین فشار حداکثری ترامپ است. عبدالناصر همتی در گفت‌وگو با شبکه خبری ان‌بی‌سی از بیان رقم دقیق صادرات نفت ایران […]

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، شبکه خبری ان‌بی‌سی در گزارشی به مقاومت ایران دربرابر تحریم‌های امریکا پرداخت و به استناد سخنان رییس کل بانک مرکزی کشورمان نوشت: ایران به خوبی درحال مقاومت دربرابر کمپین فشار حداکثری ترامپ است.

عبدالناصر همتی در گفت‌وگو با شبکه خبری ان‌بی‌سی از بیان رقم دقیق صادرات نفت ایران خودداری، ولی تاکید کرد که نفت مسیر خود را پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: ما صادرات نفت خود را ادامه می دهیم. درباره اعداد و امار دقیق فروش نفت هم بگذارید این اعداد پیش خودمان باقی بماند.

محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران نیز در گفت‌وگویی که روز دوشنبه با این شبکه انجام داد، تشکیلات ترامپ را به تروریسم اقتصادی متهم کرد و گفت که این تحریم ها با هدف اسیب رساندن به ملت ایران طراحی شده است.

وی هم تاکید کرد که ایران با این وجود راهی برای فروش نفت خود و تامین نیازهای مردم ایران پیدا خواهد کرد و اینکه تحریم ها ایران را وادار نخواهد کرد که رویکرد خود را تغییر دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.