شیبااینو پس از بیت کوین مجبوب ترین ارزدیجیتال در اروپاست

شیبااینو پس از بیت کوین مجبوب ترین ارزدیجیتال در اروپاست

داده‌های Google Trends نشان می‌دهد که ارز دیجیتال شیبا اینو ($SHIB) محبوب‌تر از رقیب خود دوج کوین ($DOGE) است .

مطالعه‌ای که توسط askgamblers.com با استفاده از داده‌های موتور جستجوی گوگل انجام شد، نشان داد که در حالی که بیت‌کوین (BTC) محبوب‌ترین ارز دیجیتال در اروپا است، شیبا اینو در جایگاه دوم قرار دارد و محبوبیت اتریوم را شکست داده است.

این مطالعه نشان داد که در 21 کشور در سراسر اروپا بیت کوین بیشترین جستجو در زمینه ی ارز دیجیتال را داشته است. پس از آن شیبا اینو، که محبوب ترین ارز دیجیتال در هفت کشور از جمله بریتانیا، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، اوکراین و روسیه بود، قرار گرفت.

بعد اتریوم در چهار کشور از جمله سوئد، اسلواکی و لتونی قرار گرفت. کاردانو در رتبه بعدی قرار گرفت و جستجوها را برای سه کشور پیشتاز کرد و پس از آن Dogecoin قرار گرفت که بیشترین جستجو را برای ارزهای دیجیتال در یونان و آلبانی داشت.

Google Trends از یک رویکرد شاخص مانند برای نشان دادن علاقه جستجو استفاده می کند، اما ارقام دقیق را نشان نمی دهد. با این وجود، نشان می‌دهد که علاقه به این ارز دیجیتال از 12 به 20 در دو هفته گذشته از مجموع 100 واحد رسیده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.