شمار جان‌باختگان کرونا در آمریکا طی ۴۸ ساعت ۲ برابر شد

شمار جان‌باختگان کرونا در آمریکا طی ۴۸ ساعت ۲ برابر شد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا،  آمار دانشگاه جان هاپکینز نشان می‌دهد که 672 مورد از کل جان‌باختگان در شهر نیویورک ثبت شده است. همچنین بیش از 30 هزار مورد ابتلا به کرونا در نیویورک به ثبت رسیده است. این شهر هم از لحاظ شمار مبتلایان و هم تعداد جان‌باختگان در میان شهرهای آمریکایی […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایرنا،  آمار دانشگاه جان هاپکینز نشان می‌دهد که 672 مورد از کل جان‌باختگان در شهر نیویورک ثبت شده است.
همچنین بیش از 30 هزار مورد ابتلا به کرونا در نیویورک به ثبت رسیده است. این شهر هم از لحاظ شمار مبتلایان و هم تعداد جان‌باختگان در میان شهرهای آمریکایی رتبه اول را دارد.
به گزارش دانشگاه جان هاپکینز، در 24 ساعت گذشته بیش از 20 هزار نفر به تعداد مبتلایان به کرونا در آمریکا افزوده شده و شمار این افراد در سراسر این کشور به 122 هزار و 666 نفر رسیده است.
بنابراین گزارش، شمار مبتلایان به کرونا در سراسر دنیا به 662 هزار و 73 نفر رسیده است که از میان آنها 30 هزار و 652 نفر جان خود را از دست داده و 139 هزار و 426 نفر بهبود یافته‌اند.
ویروس کرونا نخستین بار در چین شناسایی شد و تاکنون ابتلای 81 هزار و 999 نفر در این کشور به این ویروس ثبت شده است. همچنین 3 هزار و 299 نفر در این کشور جان خود را از دست داده و 75 هزار و یکصد نفر بهبود یافته‌اند.
در حال حاضر، اروپا و آمریکا به کانون اصلی شیوع کرونا تبدیل شده است و علاوه بر ایالات متحده کشورهای ایتالیا، انگلیس، فرانسه و اسپانیا آمار بالای مبتلایان و جان‌باختگان را ثبت کرده‌اند.