شریعت نژاد: با وجود سیر نزولی قیمت ارز آثاری از کاهش قیمت‌ها دیده نمی‌شود

شریعت نژاد: با وجود سیر نزولی قیمت ارز آثاری از کاهش قیمت‌ها دیده نمی‌شود
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا، شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت صبح امروز مجلس در تذکری به وزیر کشاورزی بیان کرد: آقای حجتی به ستاد تنظیم بازار بفرماید که هزینه تمام شده برای فعالین بخش طیور تنها نهاده ذرت و کنجاله نیست […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا، شمس الله شریعت نژاد نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت صبح امروز مجلس در تذکری به وزیر کشاورزی بیان کرد: آقای حجتی به ستاد تنظیم بازار بفرماید که هزینه تمام شده برای فعالین بخش طیور تنها نهاده ذرت و کنجاله نیست بلکه داروها واکسن‌ها و سایر موارد در این حوزه مورد نظر است که به قیمت بازار آزاد نیز خریداری می‌شود اگر چه در برخی موارد از بیم تعزیرات فاکتورها به قیمت دولتی ارائه می‌شود.

وی در تذکری به وزیر راه گفت: به دلیل پایین بودن سطح ایمنی و عدم وجود دور برگردان زیر گذر و رو گذر در کمربندی غیر استاندارد تنکابن شاهد تصادفات مهیبی هستیم. در هفته گذشته چهار نفر جان باختند.

نماینده مردم رامسر در تذکری به وزیر صنعت اظهار کرد: بازار به گونه‌ای است که گویا هیچ کنترلی بر قیمت‌ها وجود ندارد. با وجود سیر نزولی قیمت ارز کاهشی در قیمت‌ها دیده نمی شود. حاکمیت دلالان بر بازار به گونه‌ای است که هم تولید کننده و هم مصرف کننده شاکی است. آیا برای تنظیم بازار برنامه‌ای دارید؟

وی در پایان در تذکری به وزیر کشاورزی عنوان کرد: دریافت سند شش دانگ برای کشاورزان به عنوان پشتوانه جهت اخذ تسهیلات مطرح است و مساحت واحدهای اقتصادی اراضی در غرب استان مازندران پایین و راندمان آن بالا است لازم است دستور دهید در خصوص صدور سند برای اراضی از نظر سطح تعیین شده در آیین‌نامه اجرای تجدید نظر انجام شود.