شرکت کوین گیت ریپل را به عنوان روش پرداخت پذیرفت

شرکت کوین گیت ریپل را به عنوان روش پرداخت پذیرفت
خلاصه اخبار

«کوین گیت»، یکی از شرکت‌های فعال در زمینه پرداخت، اعلام کرد که توکن های XRP ریپل را به‌عنوان یک شیوه پرداخت برای خرید کالاها و محصولات تبلیغاتی ارائه کرده است. این خبر روز ۱ فوریه (۱۲ بهمن) و طی توییتی منتشر شد. در ادامه با ارز دیجیتال همراه باشید.

به گزارش سیگنال به نقل از ارزدیجیتال، بر اساس پستی که در وبلاگ این کوین گیت، به همراه یک پیوست منتشر شد، این شرکت اعلام کرد که دارندگان توکن های XRP می‌توانند از توکن های خود برای خرید از بیش از ۴,۵۰۰ فروشگاه اینترنتی استفاده کنند. کوین گیت همچنین اعلام کرد که با روی کار آمدن این روش پرداخت که اولین بار از XRP برای خرید کالا استفاده می‌شود، امیدوار است تا کارکرد توکن های XRP را بیش‌ از پیش بالا ببرد.
مشتریان این شرکت که از این سرویس استفاده می‌کنند، اعلام کرده‌اند که گزینه‌های پرداخت آنی به‌وسیله یورو، بیت کوین، اتریوم و XRP برای آنها وجود دارد.
در جولای سال ۲۰۱۸، کوین گیت، برنامه‌ای آزمایشی را برای حدود صد کالای تبلیغاتی به اجرا گذاشت تا کارکرد شبکه لایتنینگ بیت کوین و تأثیر آن بر انجام تراکنش‌ها را بررسی نماید.
کوین تلگراف، نیز به‌تازگی گزارش کرده است که شرکت Aliant Payments، قابلیتی را در ایالات‌ متحده فراهم کرده تا بتوان به‌وسیله آن بدون کارمزد، برخی کالاها را با ارزهای دیجیتال خریداری نمود.
چندی پیش نیز خبرگزاری‌ها گزارش کردند که غول اقتصادی ژاپن، SBI Holdings، با امضای توافق نامه‌ای با کنسرسیوم R3 و ریپل به دنبال بهره‌گیری از نوآوری‌هایی است که در این زمینه وجود دارد. این شرکت هدف از انجام چنین کاری را، پیگیری سیاست‌های کلان خود در ارتباط با فراهم کردن استانداردهای جهانی در عملیات‌های مالی همچون تراکنش‌های بین‌المللی و تبادلات مالی عنوان کرده است. این شرکت همچنین از پتانسیل‌های بالقوه ریپل در تراکنش‌های بین‌المللی صحبت کرد.