شروع پذیره نویسی صندوق ارزش آفرین بیدار

شروع پذیره نویسی صندوق ارزش آفرین بیدار

به گزارش سیگنال، پذیره نویسی صندوق ارزش آفرین بیدار از امروز دوشنبه 1399/03/26 لغایت دوشنبه مورخ 1399/04/2 انجام خواهد شد.

اطلاعیه پذیره نویسی صندوق ارزش آفرین بیدار

عباس متین مدیرعامل سبدگردانی اقتصاد بیدار ضمن اعلام خبر پذیره‌نویسی صندوق سرمایه‌گذاری ارزش آفرین بیدار (ETF) در بازار بورس ایران گفت: پذیره نویسی این صندوق سرمایه گذاری در سهام که مدیریت آن با شرکت سبدگردان اقتصاد بیدار است با نماد ارزش از روز دوشنبه 26 خرداد ماه به مدت 5 روز کاری انجام خواهد شد.

وی تعداد کل واحدهای صندوق  را 100.000.000 واحد اعلام کرد و گفت : ارزش اسمی هر واحد صندوق 10.000 ریال بوده که که هیچ محدودیتی در میزان سرمایه گذاری آن وجود ندارد و حداقل میزان خرید برای هر فرد، یک واحد ( یعنی هزار تومان) است.

مدیرعامل شرکت سبدگردان اقتصاد بیدار اضافه کرد: در حال حاضر اساسنامه و امیدنامه در سایت صندوق موجود است و علاقه‌مندان میتوانند اطلاعات بیشتر را در این مهم را در پایگاه اختصاصی صندوق بخوانند.

متین در خصوص نحوه خرید واحدهای این صندوق گفت: نکته قابل ذکر این است که صندوق ارزش آفرین بیدار در سیستم معاملات آنلاین قابل معامله خواهد بود، یعنی مثل خرید سهام، نماد ارزش را در زمان بازار سرچ کرده و خرید کنید. به عبارت دیگر از پنل آنلاین تمامی کارگزاری ها و حتی استیشن معاملات امکان خرید وجود دارد.

این مدیر مسئول در خصوص بازدهی صندوق ارزش توضیح داد: پرتفوی صندوق سرمایه‌گذاری ارزش آفرین بیدار توسط کمیته سرمایه‌گذاری گروه مالی اقتصاد بیدار که مدیریت آن با ولید هلالات است، انجام میشود، براین اساس انتظار داریم که بازدهی مناسبی را نصیب سهامداران خود کند.

متین افزود: صندوق ارزش حدود 10 روز پس از اتمام پذیره‌نویسی قابل معامله میشود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و بازدهی صندوق های سرمایه گذاری به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.