شرایط پیش فروش خودرو تارا با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه

شرایط پیش فروش خودرو تارا با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه
خلاصه اخبار

طرح پیش فروش تارا دستی ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه از روز یکشنبه 28 شهریور شروع و تا پایان روز سه شنبه 30 شهریور1400 ادامه خواهد داشت. شرکت ایران خودرو در این طرح که ثبت نام آن از روز یکشنبه 28 شهریور شروع و تا پایان روز سه شنبه 30 شهریور ادامه […]

طرح پیش فروش تارا دستی ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه از روز یکشنبه 28 شهریور شروع و تا پایان روز سه شنبه 30 شهریور1400 ادامه خواهد داشت.

شرکت ایران خودرو در این طرح که ثبت نام آن از روز یکشنبه 28 شهریور شروع و تا پایان روز سه شنبه 30 شهریور ادامه خواهد داشت، محصول تارا دستی را با موعد تحویل حداکثر 12 ماهه عرضه می‌کند.

برندگان و منتخبین طرح های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند، نیز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

دقت داشته باشید که ثبت نام در این طرح بعد از فعال سازی بخشنامه و تنها از طریق وب سایت رسمی فروش ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir امکان پذیر است.

جدول زیر مشخصات مربوط به تارا دستی ذکر گردیده است:

پیش-فروش

برخی از شرایط بخشنامه

  • حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه می‌باشد، همچنین ثبت نام همزمان در دو شرکت مذکور امکان پذیر نمی‌باشد.
  • گارانتی خودرو پس از5 ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می‌گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو الزامی است.

برای اطلاعات بیشتر از شرایط عمومی و اختصاصی مربوط به شرکت در این قرعه کشی متن بخشنامه فروش ایران خودرو را از این لینک مطالعه کنید.

شما می توانید جهت رصد بازار و اخبار عرضه های اولیه به کانال Signal_tahlil (تحلیل با سیگنال) بپیوندید.

وبینار پیش‌بینی ۵ بازار مالی
نظرات کاربران
  • مهران فاعلی

    سیگنال اطلا عات ب روز و خوبی رو بابت اقتصاد بویژه در زمینه بورس و ارزها و سایر اطلاع رسانی میکند

زمان
12:30:35
بعدازظهر
تاریخ
پنجشنبه
6 آبان 1400