شرایط عرضه بلوکی «وساخت»

شرایط عرضه بلوکی «وساخت»
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، زمان و شرایط عرضه بلوک ۵.۲۲ درصدی سهام وثیقه شده شرکت بورسی دارای صف خرید توسط یکی از سهامداران عمده اعلام شد.به گزارش رادیو سهام، سرمایه گذاری ساختمان که در اخرین روز معاملات هفته پیش با صف خرید روبرو بود با عرضه نقد بلوک ۵٫۲۲ درصدی سهام […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، زمان و شرایط عرضه بلوک ۵.۲۲ درصدی سهام وثیقه شده شرکت بورسی دارای صف خرید توسط یکی از سهامداران عمده اعلام شد.
به گزارش رادیو سهام، سرمایه گذاری ساختمان که در اخرین روز معاملات هفته پیش با صف خرید روبرو بود با عرضه نقد بلوک ۵٫۲۲ درصدی سهام وثیقه شده نزد بانک سینا روبرو شده که بطور یکجا و نقد توسط گروه استراتوس پارس روانه میز فروش بورس تهران خواهد شد .
به این ترتیب ، مقرر شده یک میلیارد و ۹۰ میلیون و ۲۹۶ هزار سهم «وساخت» روز شنبه ۹ شهریور توسط کارگزاری بورس بهگزین عرضه شود. در این واگذاری قیمت پایه هر سهم ۱۲۰۷۳ ریال و قیمت پایه کل ۱٫۳ هزار میلیارد تومان تعیین شده است.
کارگزاران خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند که ۱۰ درصد ارزش سهام مورد معامله بر اساس قیمت پایه را نقدی یا به صورت ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط ( به مدت حداقل ۲ ماه از تاریخ عرضه) از مشتری دریافت کرده و حسب مورد به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز یا ارایه کنند و تاییدیه شرکت مزبور را مبنی بر اخذ تصاویر مربوطه به شرکت بورس ارایه کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها