شرایط خرید 15درصدی شرکت «پخش هجرت» اعلام شد/ درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش باید به قیمت محدود باشد

شرایط خرید 15درصدی شرکت «پخش هجرت» اعلام شد/ درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش باید به قیمت محدود باشد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین، اقتصادآنلاین-محمدمیلادعبداللهی؛ زمان سفارش‌گیری و شرایط خرید 15 درصد از شرکت پخش هجرت توسط مسئولان فرابورس اعلام شد. براساس این گزارش، 67 ملیلون و 500 هزار سهم “هجرت” با دامنه قیمت 1770 تا 1850 تومانی هرسهم و سهمیه حداکثر 225 سهمی هر سهامدار حقیقی و حقوقی در بازار […]

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصادآنلاین-محمدمیلادعبداللهی؛ زمان سفارش‌گیری و شرایط خرید 15 درصد از شرکت پخش هجرت توسط مسئولان فرابورس اعلام شد.

براساس این گزارش، 67 ملیلون و 500 هزار سهم “هجرت” با دامنه قیمت 1770 تا 1850 تومانی هرسهم و سهمیه حداکثر 225 سهمی هر سهامدار حقیقی و حقوقی در بازار دوم معاملات فرابورس واگذار می شود که در صورت کشف قیمت با حداکثر  قیمت به حدود 418 هزار تومان نقدینگی نیاز است .همچنین زمان سفارش گیری و شرایط خرید دوره ثبت سفارش از ساعت 11 الی 13:00 است .

کلیه معامله گران برخط و غیر برخط به صورت همزمان طی دوره ثبت سفارش می توانند اقدام به ورود سفارش خرید کنند، و کلیه درخواست های خرید جهت ورود سفارش باید به قیمت محدود باشد.

از طرفی دامنه قیمت در ثبت سفارش از 17،700 ریال تا 18،500 ریال است .

به علاوه حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی تعداد 225 سهم و هر خریدار صرفا مجاز به ورود یک سفارش خرید در سامان معاملاتی است.

سفارش‌های ثبت شده طی دوره ثبت سفارش قابل اصلاح یا حذف هستند. پس از پایان این دوره، ورود، حذف یا اصلاح سفارش مجاز نیست. بدیهی است کارگزاران باید راس ساعت 13 هرگونه دسترسی معامله گران برخط و غیربرخط را مسدود کنند.

گفتنی است مدیر عرضه شرکت کارگزاری صباتامین است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.