ویزا بیش از 60 شراکت با پلتفرم های ارزدیجیتال دارد

ویزا بیش از 60 شراکت با پلتفرم های ارزدیجیتال دارد

غول خدمات مالی و کارت اعتباری ویزا با بیش از 60 پلتفرم کریپتو همکاری کرده است تا به مصرف کنندگان امکان پرداخت با دارایی های دیجیتال را بدهد.

کیوی شفیلد، رئیس بخش ارزهای دیجیتال ویزا در مصاحبه ای با NDTV گفت که این شرکت خدمات مالی شرکای رمزنگاری خود را در 18 ماه گذشته دو برابر کرده است تا مقیاس و دامنه پروژه خود را ارتقا دهد. او ادعا کرد که تعداد کارمندانی که در ویزا در برخی ظرفیت‌ها روی رمزارز کار می‌کنند اکنون به صدها نفر رسیده است.

به گزارش دیلی هودل، شفیلد گفت:

در چند سال گذشته، ما همچنین شاهد بوده ایم که دیدگاه مشتریانمان در مورد ارزهای دیجیتال از شک و تردید گرفته تا آگاهی، تا درک این موضوع که رمزارز احتمالاً به نوعی بر تجارت موجود آنها تأثیر می گذارد، تکامل یافته است.

ویزا تا به امروز با بیش از 60 پلتفرم رمزنگاری از جمله غول هایی مانند FTX، BlockFi، Crypto.com، Coinbase و Binance همکاری کرده است. این مشارکت ها به مشتریان اجازه می دهد تا از دارایی های دیجیتال خود برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات با کارت های مرتبط با رمزنگاری استفاده کنند.

شفیلد مزایای آن را توضیح داد:

کارت‌های مرتبط با رمزنگاری، تبدیل و خرج کردن ارزهای دیجیتال را برای مصرف‌کنندگان آسان می‌کنند، بدون اینکه کافی‌شاپ‌ها، خشک‌شویی‌ها یا خواربارفروشی‌ها نیازی به پذیرش مستقیم رمزارزها در محل پرداخت داشته باشند.

شفیلد مدعی شد که ویزا قبلاً 3.5 میلیارد دلار تراکنش‌های رمزنگاری را پردازش کرده است و نشان می‌دهد که در طی یک سال از زمان آغاز به کار چقدر رشد کرده است.

مدیر اجرایی ویزا گفت که این شرکت در تلاش است تا به عنوان پلی برای اتصال صنعت کریپتو با شبکه جهانی خود متشکل از 80 میلیون تاجر و 15000 موسسه مالی عمل کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.