شبکه‌ی رمزارز TON تلگرام در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی می‌شود

شبکه‌ی رمزارز TON تلگرام در سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی می‌شود
خلاصه اخبار

یادداشت داخلی که به سرمایه‌گذاران ارسال شده است، اظهار می‌کند که شبکه‌ی TON در اواخر سال جاری راه‌اندازی خواهد شد. بر اساس ادعای تلگرام، ازمایش موفقیت‌امیز جدید این شرکت نشان می‌دهد که «ماشین مجازی TON و الگوریتم اجماع بیزانس(Byzantine) قادر به براورده ساختن اهداف عنوان شده در وایت‌پیپر اصلی رمزارز این شرکت هستند.» بر اساس […]

یادداشت داخلی که به سرمایه‌گذاران ارسال شده است، اظهار می‌کند که شبکه‌ی TON در اواخر سال جاری راه‌اندازی خواهد شد. بر اساس ادعای تلگرام، ازمایش موفقیت‌امیز جدید این شرکت نشان می‌دهد که «ماشین مجازی TON و الگوریتم اجماع بیزانس(Byzantine) قادر به براورده ساختن اهداف عنوان شده در وایت‌پیپر اصلی رمزارز این شرکت هستند.»

بر اساس گزارش کوینیت در ماه اوریل، تلگرام برای تعدادی از توسعه‌دهندگان امکان دسترسی به نسخه‌ی ازمایشی بلاکچین TON را ایجاد کرده بود. توسعه‌دهندگان ناشناسی نیز اعلام کردند که این بلاکچین «سرعت تراکنش بسیار بالایی» را نشان می‌دهد.

شبکه‌ی TON احتمالا برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز(dApp) را مشابه شبکه‌ی اتریوم(Ethereum) میزبانی خواهد کرد.

طبق قرارداد خرید توکن‌های گرام(Gram) که به رمزارز شبکه‌ی TON تبدیل خواهد شد، در صورتی که شبکه‌ی TON تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ راه‌اندازی نشود، این قرارداد‌ها باطل خواهند شد.

تلگرام توسط برادران نیکولای(Nikolai) و پاول(Pavel) دورف در سال ۲۰۱۳ تاسیس گردید. در طی پیشنهاد اولیه‌ی سکه‌ی(ICO) دو مرحله‌ای در سال گذشته، این شرکت توانست ۱٫۷ میلیارد دلار جمع‌اوری کند. این پلتفرم دارای بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر است.

تیم توسعه‌دهنده‌ی TON در ماه گذشته، با یک شرکت المانی ارایه‌دهنده‌ی خدمات مالی با نام Wirecard اعلام همکاری کرد. ازمایشگاه TON با همکاری Wirecard قصد دارد محصولات مالی دیجیتالی خود را توسعه دهد.

نظر شما در رابطه با شبکه‌ی بلاکچین TON چیست؟ ایا فعالیت تلگرام در حوزه‌ی بلاکچین و رمزارزها موفقیت امیز خواهد بود؟ نظر خود را به صورت کامنت با ما در میان بگذارید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.