شاخص روی مرز ۲۵۳ هزار واحدی

شاخص روی مرز ۲۵۳ هزار واحدی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، امروز با دست به دست شدن بیش از یک میلیارد و ۸۵۳ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۲۴ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۶۴۲میلیارد تومان رسید. در معاملات امروز نمادهای وغدیر، همراه و دعبید به ترتیب با ۱۶۱، ۱۰۴ و […]

به گزارش سیگنال به نقل از پایگاه خبری بازار سرمایه، امروز با دست به دست شدن بیش از یک میلیارد و ۸۵۳ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۲۴ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۶۴۲میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای وغدیر، همراه و دعبید به ترتیب با ۱۶۱، ۱۰۴ و ۷۶واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای فارس، فولاد و شپنا به ترتیب با ۱۴۹، ۷۰ و ۶۴ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز  خساپا، جم پیلن، وتجارت، فولاد و شتران پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، صنایع شیمیایی برترین گروه صنعت بود و خودرو و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 امروز تدپیکس با افرایش ۴۰۹ واحدی در آستانه ورود به کانال ۲۵۳ هزار واحدی قرار گرفت. به گفته کارشناسان بازار سرمایه، به نظر می رسد با حرکت موج صعودی قیمت ها در بازار های جهانی شاهد صعود شاخص در روزهای آینده باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها