شاخص بورس ۱۶۳ واحد رشد کرد

شاخص بورس ۱۶۳ واحد رشد کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 2 میلیارد و 2میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 735میلیارد تومان در 253هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 163واحدی در ارتفاع 252هزار و 488واحد قرار گرفت. بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 2 میلیارد و 2میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 735میلیارد تومان در 253هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 163واحدی در ارتفاع 252هزار و 488واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای گسترش نفت و گاز پارسیان، پتروشیمی پردیس و سرمایه‌گذاری غدیر شد و در مقابل نمادهای معاملاتی معدنی و صنعتی گل گهر، پالایش نفت اصفهان و گروه مدیریت سرمایه‌گاری امید با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص بورس شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 929میلیون ورقه به‌ارزش 797میلیارد تومان در 168هزار نوبت، آیفکس 4واحد افت کرد و در ارتفاع 3286واحد قرار گرفت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها