«سپ» 6 ماهه 317 ریال سود محقق کرد

«سپ» 6 ماهه 317 ریال سود محقق کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در دوره ۶ ماهه منتهی به پایان خردادماه امسال ۳۱۷ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده است. این شرکت در دوره مزبور بیش از ۷ هزار و ۷۳۳ میلیارد ریال درآمد عملیاتی داشته که این مبلغ در مقایسه با دوره […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در دوره ۶ ماهه منتهی به پایان خردادماه امسال ۳۱۷ ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده است. این شرکت در دوره مزبور بیش از ۷ هزار و ۷۳۳ میلیارد ریال درآمد عملیاتی داشته که این مبلغ در مقایسه با دوره مشابه سال قبل رشد ۲۶ درصدی را نشان می‌دهد. سود ناخالص شرکت نیز با ۱۸ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال ۹۷ بیش از یک‌هزار و ۲۶۷ میلیارد ریال بوده است. سود عملیاتی شرکت در همین دوره ۶ ماهه نیز بالغ بر یک هزار و ۱۷۲ میلیارد ریال بوده که از ۱۶ درصد رشد نسبت به دوره مشابه سال قبل برخوردار است. این شرکت براساس عملکرد واقعی ۶ ماهه مزبور مبلغ ۹۵۱ هزار و ۵۶۰ میلیون ریال سود خالص محقق کرده است. سپ در حال حاضر رتبه ۲۳ را در میان ۱۵۰ شرکت ارائه‌کننده خدمات پرداخت دنیا از دیدگاه نشریه نیلسون ریپورت دارد.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها