سود هر سهم “کاسپین” کاهشی بود

سود هر سهم “کاسپین” کاهشی بود
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت داروسازی کاسپین تامین با سرمایه ثبت شده ۱۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد. شرکت داروسازی کاسپین تامین در دوره یاد شده، مبلغ ۱۶۷ میلیارد و ۳۹۳ میلیون […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت داروسازی کاسپین تامین با سرمایه ثبت شده ۱۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی میان دوره ای ۳ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت داروسازی کاسپین تامین در دوره یاد شده، مبلغ ۱۶۷ میلیارد و ۳۹۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۷۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷ معادل ۶۰ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۹۰۲ میلیارد و ۱۱۹ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

کاسپین” در دوره ۳ ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۳۹ میلیارد و ۸۰۳ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۹۳۲ ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

همچنین بر اساس این گزارش، شرکت داروسازی کاسپین تامین در برآورد خود از نرخ فروش محصولات در دوره ۹ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ اعلام کرده است: در این دوره تغییرات نرخ فروش تابع سیاست های سازمان غذا و دارو خواهد بود. همچنین ارز صادراتی نیز بر اساس مصوبه هیئت دولت و بخشنامه های صادره عمدتا بر اساس نرخ سنا به چرخه اقتصادی کشور باز می گردد.

همچنین برآورد “کاسپین” از نرخ خرید مواد اولیه در دوره یاد شده، به شرح زیر است:

نرخ خرید مواد اولیه تابعی از شرایط سیاسی و اقتصادی و نوسانات نرخ ارز خواهد بود همچنین مواد اولیه موثره و جانبی وارداتی به نرخ ارز دولتی و مابقی به نرخ ارز آزاد خریداری می شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها