سود هر سهم “تبرک” ٧٢١ درصد رشد داشت

سود هر سهم “تبرک” ٧٢١ درصد رشد داشت
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، گروه کارخانجات صنعتی تبرک با سرمایه ۲ هزار و ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند۱۳۹۷  را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.  گروه کارخانجات صنعتی تبرک در دوره یاد شده، مبلغ ۷۸۹ میلیارد و ۹۵۸ میلیون ریال […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، گروه کارخانجات صنعتی تبرک با سرمایه ۲ هزار و ۲۳۱ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند۱۳۹۷  را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

 گروه کارخانجات صنعتی تبرک در دوره یاد شده، مبلغ ۷۸۹ میلیارد و ۹۵۸ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۵۴ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۷۴ درصد افزایش داشته است.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۸۴۴ میلیارد و ۴۷۶ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

تبرک” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۴۵۱ میلیارد و ۸۸۶ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۲۰۳ ریال سود به ازای هر سهم خود شناسایی کرده بود.

لازم به ذکر است در گزارش حسابرسی شده گروه کارخانجات صنعتی تبرک نسبت به گزارش حسابرسی نشده افزایش ۷۲۱ درصدی سود هر سهم به سبب شناسایی ۶۸۹ میلیارد ریال درآمد سود سهام مشاهده می‌شود.

همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار گروه کارخانجات صنعتی تبرک در دوره یاد شده، با افزایش ۶ هزار و ۲۵ میلیارد و ۸۴۸ میلیون ریال به ۸ هزار و ۵۵۵ میلیارد و ۳۰ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۸ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال معادل یک هزار و ۴۵۷ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال محاسبه شد.

“تبرک” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۴۵ میلیارد و ۵۱۱ میلیون ریال به مبلغ معادل ۱۱۳ میلیارد و ۲۲ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۶۷ میلیارد و ۵۱۱ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت گروه کارخانجات صنعتی تبرک طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵۴ میلیارد و ۳۴۰ میلیون ریال خریداری کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها