سود نجومی همسر ایلان ماسک از فروش توکن NFT به ارزش ۵.۸ میلیون دلار

سود نجومی همسر ایلان ماسک از فروش توکن NFT به ارزش ۵.۸ میلیون دلار

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

خواننده کانادایی Grimes، همسر ایلان ماسک توکن‌های NFT خود را از طریق سایت Nifty Gateway به فروش گذاشت و در کمتر از 20 دقیقه، 5.8 میلیون دلار به دست آورد.

این آرتیست با همکاری برادرش مک بوچر، در 28 فوریه اولین مجموعه NFTهای خود را با نام WarNymph راه‌اندازی کردند. این مجموعه شامل المان‌هایی از بعد اسطوره‌شناسی و آینده‌نگری است تا جهان اثرکین را از نگاه هنرمند آن به تصویر بکشد.

در سایت Nifty Gateway درباره این اثر آمده است:

WarNymph الهه‌ی نئو جنسیس است. او با نیروهای اهریمنی و ایده‌های مخرب و نابودکننده هستی که آینده را تهدید می‌کنند مبارزه می‌کند. او نماد قدرت اصلاح ابدی است که در قالب نوزدانی نامتناهی آشکار می‌شود و پوست فاسد خود را از دست می‌دهد.

این مجموعه از چند اثر هنری تشکیل شده بود. 4 نقاشی از طریق قرعه‌کشی فروخته شد، 3 تصویر از طریق حراج خاموش و یک قطعه منحصر به فرد از طریق حراج قانونی به فروش گذاشته شدند.

هرکدام از این آثار تصویر فرشتگان نوزادی را نشان می‌دهد که یادآور سناریوهایی از فیلم‌های مختلف است. ایده‌هایی مانند مجموعه فیلم ماتریکس و یا مونولیث یا همان شی فلزی فیلم سیاره میمون‌ها در این آثار به کار رفته است.

توکن های NFT مربوط به خواننده کانادایی فروحته شد

معرفی پلتفرم سوپرفام و توکن Super؛ بستری برای ایجاد توکن NFT

4 اثر هنری که در بالا اشاره شد هر کدام به قیمت 20 دلار ارزش گذاری اولیه شدند و از هرکدام تا 100 نسخه موجود بوده است.بیش از 13000 نفر برای خرید ثبت نام کردند که خریدار هر کدام از این آثار از طریق قرعه کشی انتخاب میشد.

در حراج خاموش برگزار شده، ده نسخه از 3 اثر دیگر به فروش گذاشته شد. خریداران سفارشات خود را به صورت ناشناس، از 77000 دلار تا 111000 دلار ثبت کردند.

گران‌ترین NFT فروخته شده در این حراجی، Death of the Old نام داشت. نقاشی‌ای که در آن فرشته‌های کوچکی به دور صلیبی درخشان در حال پرواز هستند و به همراه آن یک قطعه دمو از آثار این هنرمند وجود داشت. این قطعه از طریق حراج معمولی به فروش گذاشته شد که برنده حراجی بابت این اثر تقریبا 389000 دلار پرداخت کرد.

این خواننده محبوب کانادایی همسر ایلان ماسک مشهور است.پس از آنکه ایلان ماسک برای شرکت تسلا 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خرید و اعلام کرد که برای پسر 9 ماهه خود ارز دوج کوین نگهداری می‌کند، حالا تمام خانواده او درگیر ارزهای دیجیتال شده‌اند.

این خواننده بعد از راه‌اندازی آثار هنری توکنیزه خود به بزرگ‌ترین خواننده فعال در حوزه ارزهای NFT تبدیل شده است. او همچنین اعلام کرده است که به تولید این آثار ادامه می‌دهد. همچنین بخشی سود حاصل از فروش توکن‌های NFT خود را به شرکت کربن 180 اهدا خواهد کرد. این شرکت غیر دولتی در زمینه کاهش آلاینده‌های کربنی فعالیت می‌کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.