سود تلفیقی هر سهم بانک پارسیان در سال گذشته ۴۵۵ ریال اعلام شد

سود تلفیقی هر سهم بانک پارسیان در سال گذشته ۴۵۵ ریال اعلام شد
خلاصه اخبار

براساس این گزارش این بانک در گزارش منتشر شده خود درآمدهای خود را با رشد ۱۲۰درصدی مبلغ ۴۲هزار و ۹۴۷میلیارد و ۵۶۵میلیون ریال و سود خالص را مبلغ ۱۸ هزار و ۱۲۰میلیارد و ۸۱۳ میلیون ریال اعلام کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،

بانک پارسیان در صورت‌های مالی ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹اسفند ۹۷ سود تلفیقی هر سهم را ۴۵۵ ریال اعلام کرد. این در حالی است که سود هر سهم در شرکت اصلی ۲۶۲ریال منتشر شده است. براساس این گزارش این بانک در گزارش منتشر شده خود درآمدهای خود را با رشد ۱۲۰درصدی مبلغ ۴۲هزار و ۹۴۷میلیارد و ۵۶۵میلیون ریال و سود خالص را مبلغ ۱۸ هزار و ۱۲۰میلیارد و ۸۱۳ میلیون ریال اعلام کرد.

همچنین «وپارس» سود تلفیقی قابل تخصیص این دوره را ۱۳ هزار و ۱۴۲ میلیارد و ۹۱۹ میلیون ریال و سود انباشته قابل انتساب به صاحبان سهام شرکت اصلی مبلغ ۵هزار و ۳۰۰میلیارد و ۲۷۵میلیون ریال منظور شده است. از سوی دیگر، برآوردی که بانک از تغییرات در مانده تسهیلات داشته اعلام شده است که با توجه به رشد منابع بانک درسال آتی پیش‌بینی می‌شود مانده تسهیلات بانک افزایش یابد. همچنین در برآورد مانده ذخایر مطالبات مشکوک‌الوصول می‌توان گفت با توجه به افزایش در حجم تسهیلات اعطایی پیش‌بینی می‌شود مانده ذخیره مطالبات مشکوک‌الوصول عام افزایش و براساس روند وصول مطالبات ذخیره مطالبات مشکوک‌الوصول خاص تغییری نداشته باشد.«وپارس» در مورد اهداف و برنامه‌های راهبردهای خود اعلام کرد که با توجه به بهبود سهم خود از بازار پولی با تمرکز برجذب منابع ارزان‌قیمت، سهم درآمدهای مشاع را افزایش داده است.

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.