سه دستاورد بزرگ برای بازوی تجاری کاردانو

سه دستاورد بزرگ برای بازوی تجاری کاردانو

روز پنجشنبه (25 دسامبر) شرکت EMURGO، که بازوی تجاری کاردانو است، دستاوردها و نکات برجسته امسال خود را مورد بررسی قرار داد.

ایمورگو، که در سال 2017 تأسیس شد، یک شرکت فناوری بلاک چین جهانی است که راه حل هایی را برای توسعه دهندگان، استارت آپ ها، شرکت ها و دولت ها ارائه می دهد.

این شرکت دارای دفاتری در سنگاپور، ژاپن، ایالات متحده آمریکا، هند و اندونزی است.

  • ارتباط کیف پول Yoroi با برنامه‌های غیرمتمرکز

در 29 ژوئیه، ایمورگو اعلام کرد که Yoroi  به زودی از پلتفرمی برای تعامل با  برنامه‌های غیرمتمرکز رونمایی خواهد کرد، که با اجازه دادن به جامعه برای کار با همه این برنامه‌های غیرمتمرکز از طریق کیف پول Yoroi نقش مهمی را ایفا می کند.

کیف پولYoroi که توسط ایمورگو توسعه یافته است،کیف پولی سبک برای adaاست که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی و در بستری ایمن این ارزهای دیجیتال را ذخیره، ارسال و دریافت کنند.

  • ایجاد یک سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری برای بلاک چین کاردانو

در یک بیانیه مطبوعاتی که در 27 سپتامبر منتشر شد، ایمورگو راه‌اندازی یک صندوق 100 میلیون دلاری را اعلام کرد که بر روی شرکت‌هایی که در مراحل اولیه راه‌اندازی و رشد متمرکز هستند سرمایه‌گذاری می‌کند.

در ادامه افزود که این وسیله سرمایه گذاری جدید کاردانو “از دو نهاد مجزا تشکیل خواهد شد، EMURGO Africa و EMURGO Ventures که هر کدام یک نوع سرمایه گذاری مجزا دارند.

  • راه اندازی دو برنامه آموزشی کاردانو

ایمورگو در پست وبلاگ خود گفت که واحد آموزشی آن‌ها در هند دوره آموزشی را در سال جاری با هدف دو گروه مختلف راه اندازی کرد – توسعه دهندگان بلاک چین مشتاق کاردانو با پیشینه فنی و کسانی که علاقه مند به بلاک چین با سابقه غیر فنی هستند.

آکادمی ایمورگو زبیش از 7500 جلسه دوره را از طریق 1150 ساعت محتوای آنلاین اختصاصی آموزش داده و 2500 فارغ التحصیل گواهی شده از 25 کشور را با موفقیت آموزش داده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.