سهام توقیفی “کرمان” در راه فرابورس

سهام توقیفی “کرمان” در راه فرابورس
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، در پانزدهمین روز از تیرماه سال جاری شرکت فرابورس پذیرای عرضه ۴.۵ درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان در نماد «کرمان۴» خواهد بود. به گزارش رادیوسهام، روز گذشته سایت شرکت فرابورس پذیرای اطلاعیه عرضه سهام، سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام،

در پانزدهمین روز از تیرماه سال جاری شرکت فرابورس پذیرای عرضه ۴.۵ درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان در نماد «کرمان۴» خواهد بود.

به گزارش رادیوسهام، روز گذشته سایت شرکت فرابورس پذیرای اطلاعیه عرضه سهام، سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان بود. بنابراین اطلاعیه مقرر شده تا ۴.۵ درصد از سهام شرکت یاد شده به طور بلوکی در فرابورس عرضه شود. سهام این شرکت که در بازار دوم فرابورس با نماد کرمان مورد معامله قرار می‌گیرد قرار است تا با نماد «کرمان۴» قیمت پایه هر سهم چهار هزار و ۵۲۱ تومان در معرض تقاضای خریداران قرار گیرد. این در حالی است که قیمت هر سهم کرمان بر روی تابلو فرابورس هم اکنون چهار هزار و ۱۴۹ تومان است.

گفتنی است میزان سهام یاد شده پس از آن توسط کارگزاری بانک توسعه صادرات به فروش می‌رسد که چندی پیش به دستور مرجع قضایی توقیف شده بود. بر این اساس قرار است تا ۲۷ میلیون و ۱۳ هزار و ۵۰۰ از سهام شرکت سرمایهگذاری توسعه و عمران استان کرمان به صورت یکجا و نقد به فروش برسد. بنابراین عرضه یاد شده به فرض اینکه سهام کرمان در قیمت پایه فروخته شود به بیش از  ۱۲۲ میلیارد تومان پولاحتیاج دارد.

 

مطابق با اطلاعات درج شده در اعلامیه عرضه سهام کرمان کارگزار خریدار باید قبل از شرکت در عرضه، سپرده حضور در رقابت که معادل ۱۰ درصد کل قیمت پایه است را به صورت نفت یا ضمانت نامه بانکی بدون قید و شرط حداقل با مدت سه ماهه به حساب شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز و یا به این شرکت تحویل دهد.

 
 
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.

برچسب‌ها