پیش بینی غیر منتظره تحلیلگران در مورد ارز دیجیتال SAND

پیش بینی غیر منتظره تحلیلگران در مورد ارز دیجیتال SAND

در چند روز اخیر وب سایت تحلیلی سنتیمنت (Santiment) وضعیت ارزدیجیتال SAND را «قوی و بیش از حد فروش» نمایش می داد .

این ارزدیجیتال با تغییر قیمت در 2.36 دلار در زمان نوشتن، 7.18 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافت و 14.82 درصد از ارزش خود را در هفته گذشته از دست داد.

با نگاه به شاخص های دیگر قیمت مثل باندهای بولینگر می بینیم که نسبتا به هم نزدیک تر بودند و این نشانه ی کاهش نوسان است . با این حال کندل های اخیر قیمت SAND ، در تماس با باند پایین بودند که نشان می دهد معامله گران ممکن است آن را به عنوان دارائی با فروش بیش از حد ببینند .

علاوه بر این، شاخص نوسان نسبی [RVI] به زیر 50 رسید، که نشان می‌دهد نوسانات آینده احتمالاً قیمت SAND را بیشتر به سمت پایین خواهد برد.

بر اساس داده های Santiment، نسبتMVRV  30 روزه برای SAND به زیر صفر رسیده است که نشان می دهد به طور متوسط، دارندگان SAND متحمل ضرر می شوند.

به‌علاوه، وقتی به حجم‌های SAND نگاه می‌کنیم، می‌توانیم ببینیم که دوره تبلیغات توکن متاورس مدت‌هاست که از بین رفته است، زیرا حجم از اواخر سال 2021 به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. این می‌تواند توضیح دهد که چرا بسیاری از آنها تصمیم به فروش دارایی‌های خود دارند.

با اینکه قیمت ها و حجم ها در حال کاهش است، اما عرضه SAND در صرافی ها نیز کاهش یافته است. آیا سرمایه گذاران در حال خرید این شیب مداوم هستند یا نهنگ ها شروع به جمع آوری دارایی کرده اند؟ در این مرحله تشخیص آن سخت است، اما اگر سرعت افزایش یابد، می تواند به راه اندازی مجدد یک روند خوب کمک کند.

با این حال، رسیدن به یک روند خوب ممکن است برای ارزدیجیتال SAND چندان آسان نباشد. مساری در گزارش خود در مورد The Sandbox اشاره کرد که این پروژه برای کسب درآمد از ویژگی‌های آن نیاز به انجام کارهای بیشتری دارد در غیر این صورت سرمایه‌گذاران را از دست می‌دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.