سلاح‌ورزی: اعلام مانیفست دولت در بخش تولید/ معرفی و جذب سرمایه‌گذار را فراموش نکنیم

سلاح‌ورزی: اعلام مانیفست دولت در بخش تولید/ معرفی و جذب سرمایه‌گذار را فراموش نکنیم

به گزارش سیگنال به نقل از بورس نیوز،

سلاح‌ورزی: مانیفست دولت در بخش تولید اعلام شد

به گزارش خبرنگار بورس‌نیوز، حسین سلاح‌ورزی نائب رئیس اول اتاق بازرگانی ایران در نمایشگاه بین‌المللی کیش اینوکس 2021 گفت: در هفته گذشته مانیفست دولت در حوزه اقتصاد تحت عنوان نقشه راه رونق تولید غیرتورمی هم اعلام شد. در همین راستا، بانک و بورس نقش مهمی در تامین مالی غیر تورمی دارند.

وی ادامه داد: رشد سرمایه‌گذاری طی دو سال اخیر در وضعیتی قرار گرفت که خالص ارزش سرمایه‌گذاری منفی شده و به نوعی موجب شد در تله رشد پایین رشد اقتصادی قرار بگیریم.

به گفته نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران تصریح کرد: معرفی و جذب سرمایه‌گذار و سرمایه‌های جدید به رشد اقتصادی و رونق تولید منجر می‌شود و بهتر است بخشی از این میزگردها و این پنل‌های تخصصی را به سمت تحلیل و چگونگی امکان بخشی به این موضوع صرف شود.

سلاح ورزی خاطرنشان کرد: با توجه به عنوان بین المللی بودن نمایشگاه، باز هم این موضوع با حضور ایران در دور جدید مذاکرات وین مصادف است و امیدواریم این موضوع منجر به رفع تحریم‌ها و بازگشت ایران به چرخه زنجیره ارزش اقتصاد بین الملل شود و بیش از پیش شاهد رشد سرمایه‌گذاری و رشد اقتصادی و اشتغال و رفاه مردم کشور باشیم.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.