سرمایه گذاران برای ورود به بازار طلا عجله نکنند

سرمایه گذاران برای ورود به بازار طلا عجله نکنند
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا،  Keith Dicker تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری Ice Cap Asset Management تاکید کرد: طلا باید سطح حمایتی 1450 دلاری را حفظ کند تا بتوانیم نسبت به آینده این فلز گرانبها امیدوار باشیم. در کوتاه مدت سرمایه گذاران برای خرید و سرمایه گذاری در بازار طلا عجله نداشته […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا،  Keith Dicker تحلیلگر ارشد موسسه سرمایه گذاری Ice Cap Asset Management تاکید کرد: طلا باید سطح حمایتی 1450 دلاری را حفظ کند تا بتوانیم نسبت به آینده این فلز گرانبها امیدوار باشیم. در کوتاه مدت سرمایه گذاران برای خرید و سرمایه گذاری در بازار طلا عجله نداشته باشند آن هم تا زمانی که دلار آمریکا در آستانه صعود بیشتر است.

وی در ادامه افزود: به نظر من دلار آمریکا هنوز یک دردسر بزرگ برای طلا طی ماه های آینده خواهد بود. طلا یک پوشش در برابر نااطمینانی سیاسی و مالی است.

این تحلیلگر بین المللی تاکید کرد: کسانی که 20 درصد رشد قیمت طلا در تابستان را از دست داده اند، هنوز می توانند از فرصت دیگری استفاده کنند ولی باید صبور باشند.

وی اظهار داشت: به نظر من بهترین و مناسب ترین زمان برای ورود به بازار طلا وقتی است که بازار اعتبارات یک بحران مالی دیگر را ایجاد می کند. به نظر من هنوز احتمال وقوع بحران مالی در اروپا وجود دارد و این می تواند بهترین فرصت برای ورود به بازار طلا باشد.

این تحلیلگر اقتصادی گفت: سرمایه گذاران باید پیش از ورود به بازار طلا، روند حرکت دلار آمریکا را بررسی کنند. در زمان وقوع بحران مالی در اروپا، شاخص دلار می تواند تا 120 یا 130 واحد رشد کند. این شاخص تاکنون در عبور از مقاومت 100 واحدی ناکام بوده است.

وی افزود: پیش بینی من این است که روند صعودی ارزش دلار آمریکا در کوتاه مدت ادامه خواهد یافت. البته افزایش ارزش دلار می تواند به نفع قیمت طلا نیز باشد چرا که نشان می دهد مشکلات بزرگ و جدی در بازارهای مالی وجود دارد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.