سرمایه‌ی در حال گردش رمزارز ریپل در سال ۲۰۱۹ بیشتر از بیت‌کوین خواهد شد

سرمایه‌ی در حال گردش رمزارز ریپل در سال ۲۰۱۹ بیشتر از بیت‌کوین خواهد شد
خلاصه اخبار

آقای یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kitao) رئیس و نماینده‌ی شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات مالی SBI Holdings در جدید‌ترین صحبت‌های خود اظهار نموده که رمزارز ریپل(با نماد XRP) هم اکنون روند بین‌المللی شدن خود را آغاز نموده و سرمایه‌ی در حال گردش این رمزارز در سال ۲۰۱۹ از سرمایه‌ی در حال گردش یا Market Cap رمزارز بیت‌کوین نیز بیشتر خواهد شد.

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت، آقای یوشیتاکا کیتائو در صحبت‌های خود افزود:

از آنجا که رمزارز XRP در حال حاضر روند بین‌المللی شدن خود را شروع کرده است، در سال ۲۰۱۹ برای انتقال دارایی از سیستم xRapid کمپانی ر‌یپل استفاده خواهد شد. با افزایش استفاده‌ از به اصطلاح پلاستیک XRP، پیش‌بینی می‌کنیم که سرمایه‌ی در حال گردش ریپل به سادگی از سرمایه‌ی در حال گردش بیت‌کوین عبور کند.

شاید یکی دیگر از عوامل رشد رمزارز XRP، همکاری ریپل با شرکت‌ فن‌آوری دفاترکل توزیع شده‌ی R3 باشد، که شرکت SBI در حال حاضر به طور فعال در آن مشارکت دارد. گفته شده که SBI قصد دارد پلت‌فرم Corda Settler از رمزار‌ز ر‌یپل برای انجام نقل و انتقالات بین‌المللی خود استفاده نماید.

نمودار نشان دهنده‌ی میزان تغییرات سرمایه‌ی در حال گردش رمزارز ریپل طی ۱ سال گذشته تا به امروز
آقای کیتائو در رابطه با این موضوع اظهار داشت:

شما می‌توانید از پلتفرم Corda برای تراکنش و نقل و انتقالات مالی بین‌المللی استفاده کنید، اما Corda Settler و رمزا‌رز XRP به دلیل وابستگی زیاد از این پلت‌فرم استفاده می‌کنند؛ به همین دلیل است که همکاری سوئیفت(SWIFT) و R3 خبر خوبی است که باعث ایجاد آینده‌ای روشن در بازار می‌شود. آنچه من تاکید می‌کند این است که باید برای ساخت یک رمزارز XRP بسیار کاربردی و مفید از ترکیب R3‌ و شرکت ریپل استفاده کرد.