تیم دراپر: همچنان معتقدم قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ هزار دلار می‌رسد

تیم دراپر: همچنان معتقدم قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به ۲۵۰ هزار دلار می‌رسد
خلاصه اخبار

تیم دراپر، که از طرفداران بازار ارزهای دیجیتال است، به‌شدت جیمی دیمون، رئیس و مدیرعامل بانک JPMorgan Chase را، تقریباً دو ماه پس از اعلام چهار بانک بزرگ آمریکا برای تولید یک ارز دیجیتال به نام JPM Coin، مورد حمله قرار داد.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، دراپر در یک مصاحبه با یکی از اشخاص معروف دنیای ارزهای دیجیتال یعنی وندی او (Wendy O) گفت که اعمال دیمون نشانگر این است که او در خصوص اجتناب‌ناپذیر بودن ارزهای دیجیتال، چیزی تا پذیرفتن واقعیت فاصله ندارد و به زودی این موضوع را خواهد پذیرفت اما باید به او زمان دهیم تا غم و اندوهش تمام شود:

«این آدم اول می‌گوید که بیت کوین یک کلاه‌برداری است و بعد دچار ترس شده و همه بانک‌ها را علیه آن بسیج می‌کند … بعد می‌گوید که از کارت‌های اعتباری من (بانک من) نمی‌توان برای خرید بیت کوین استفاده کرد و سپس تصمیم می‌گیرد که کوین خودش را بسازد. این واقعاً مسخره است و دقیقاً همان چیزی ست که از او انتظار داریم… مثل هفت مرحله سوگ از دست دادن یک عزیز که ابتدا از انکار شروع می‌کنند … و در پایان به مرحله پذیرش می‌رسند. پس او الآن باید به مرحله پذیرش رسیده باشد.»


جی‌پی کوین: یک ارز دیجیتال بر پایه فیات برای پرداخت‌های بین سازمانی و نه برای مردم عادی

JPM Coin در اواسط ماه فوریه و باهدف ایجاد امکان پرداخت‌های بین سازمانی اعلام وجود کرد.

اما دراپر می‌گوید که این کوین هیچ‌گاه به‌اندازه بیت کوین موفق نخواهد شد. دلیل آن‌هم برای دراپر این است که JPM Coin به بانک وابسته است و مردم ترجیح خواهند داد که از بانک استفاده نکنند.

با این‌همه دراپر در مورد شایعه ارز فیس‌بوک این‌قدر بی‌رحمانه نظر نداد. دراپر معتقد است که فیس‌بوک پایگاه کاربری بزرگی دارد و این موضوع برای این ارز دیجیتال از منظر توزیع، مفید خواهد بود.

اما ازنقطه‌نظر دراپر فیس‌بوک خیلی دیر به این بازی واردشده است و در رقابت با ارزهای دیجیتالی که سالها و سالها خود را توسعه داده‌اند، عقب خواهد افتاد.

تیم دراپر: همچنان معتقدم قیمت بیت کوین تا سال 2022 به 250 هزار دلار می‌رسد

جی‌پی کوین: یک ارز دیجیتال بر پایه فیات برای پرداخت‌های بین سازمانی و نه برای مردم عادی


تاکید تیم دراپر بر پیش‌بینی خود: قیمت ۲۵۰ بیت کوین هزاردلاری تا سه سال آینده

این میلیاردر دنیای ارزهای دیجیتال هنوز هم بر هدف دویست و پنجاه هزار دلاری بیت کوین در سال ۲۰۲۲ پافشاری می‌کند.

دراپر در همین مصاحبه تأکید کرد که او هنوز انتظار دارد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ به دویست و پنجاه هزار دلار برسد. برای دراپر محرک این افزایش قیمت میزان پذیرش در حال رشد بیت کوین است که به‌وسیله تمام پیشرفت‌هایی که در حال حاضر در حال انجام است، ممکن شده است:

استدلال من این است که همه این مهندسان باید روش‌هایی را خلق کنند که کار خرج کردن، انتقال، کاربرد و حتی استفاده از آن‌ها در قراردادهایمان و بسیاری کاربردهای دیگر را برای ما آسان کند. وقتی تمام این کارها انجام شد پنج درصد از کل بازار ارزهای دنیا در اختیار ارزهای دیجیتال خواهد بود.

برای این‌که بیت کوین تا سال ۲۰۲۲ به قیمت دویست و پنجاه هزار دلار برسد، باید ارزش آن ۴,۹۰۰ درصد افزایش پیدا کند. بیت کوین در حال حاضر در رنج قیمتی ۵۷۰۰ دلار معامله می‌شود.

دراپر در پاسخ به این سؤال که بازار نزولی چه زمانی تمام خواهد شد به شوخی گفت:

وقتی شما دیگر این سؤال را نپرسید. آن موقع است که بازار نزولی تمام خواهد شد و همه‌چیز دوباره سیر صعودی خواهد گرفت.

منبع: arzdigital.com

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.