سراتو ۱۰ میلیون ارزان شد

سراتو ۱۰ میلیون ارزان شد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، با تغییر مدیرعامل ایران خودرو و تعیین مدیرعامل جدید پیش‌بینی می شد که بازار خودرو روبه ثبات قدم بردارد و گویا این اتفاق در حال وقوع است نه تنها قیمت خودروهای داخلی بلکه قیمت خودروهای مونتاژ و خارجی نیز روبه کاهش است. به طوری که قیمت برخی […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، با تغییر مدیرعامل ایران خودرو و تعیین مدیرعامل جدید پیش‌بینی می شد که بازار خودرو روبه ثبات قدم بردارد و گویا این اتفاق در حال وقوع است نه تنها قیمت خودروهای داخلی بلکه قیمت خودروهای مونتاژ و خارجی نیز روبه کاهش است. به طوری که قیمت برخی خودروها از جمله کیا سراتو مونتاژ و سوزوکی گراند ویتارا بیش از  ۶ میلیون  تومان کاهش داشته است.

طی هفته گذشته قیمت پراید ۱۳۲ و پژو ۲۰۷ اتومات نیز ۵۰۰ هزار تومان کاهش داشته است و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۴۰۵ GLX  نیز به ترتیب ۲ میلیون پانصد و ۲ میلیون تومان کاهش یافته است. نرخ معاملات تیبا هاچ بک و پژو ۴۰۵ SLX  نیز به ترتیب ۷۰۰ هزار تومان و ۵۰۰ هزار تومان کاهش یافته است.

در این میان قیمت خودروهای دنا معمولی، پژو ۲۰۰۸، رنو تندر پلاس، برلیانس، سمند LX و رنو ساندرو از اول هفته تاکنون ثابت بوده است.

آخرین قیمت خودروها در بازار به شرح زیر است:

قیمت روز خودرو
برچسب‌ها