سال ۹۸ بحران اقتصادی نخواهیم داشت / کالاها تا ۲ سال آینده در انبارها دپو شده‌اند

سال ۹۸ بحران اقتصادی نخواهیم داشت / کالاها تا ۲ سال آینده در انبارها دپو شده‌اند
خلاصه اخبار

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: هیچ بحران اقتصادی‌ای در سال آینده نخواهیم داشت، زیرا خوشبختانه با تدابیر ارزشمند مسئولان نظام، کالاها برای دو سال آینده در انبارها دپو شده‌اند و به همین جهت جای هیچ گونه نگرانی نیست.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، شهباز حسن‌پور بیگلری، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در گفتگو با «تجارت‌نیوز» در پاسخ به این سوال که آیا قیمت کالاهای اساسی در سال ۹۸ گرانتر می‌شود؟ گفت: تدابیر لازم در خصوص ۲۵ قلم کالای اساسی اندیشده شده است، هم‌اکنون بیش از ۴۰۰ هزار تن شکر برای شب عید و ماه مبارک رجب و رمضان در حال توزیع است.
رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از روز شنبه ( ۱۸ اسفندماه ۹۸) شکر در ۱۰۰ نقطه از تهران به غیر از نمایشگاه‌ها با نرخ ۳۵۰۰ تومان توزیع می‌شود.
وی ادامه داد: خوشبختانه بازار مملو از کالا است و مشکلی برای تامین کالاهای اساسی نیست. طی جلسه‌ای که با بازرسان کشور در اتاق اصناف تهران داشتیم چنانچه تخلفی در بازار صورت گیرد با متخلفان برخورد جدی و قانونی خواهد شد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پاسخ به این سوال که مهم‌ترین بحران اقتصادی ایران در سال ۹۸ چیست؟ گفت: هیچ بحران اقتصادی در سال آینده نخواهیم داشت. خوشبختانه با تدابیر ارزشمند مسئولان نظام، کالاها برای دوسال آینده در انبارها دپو شده‌اند و به همین جهت جای هیچ‌گونه نگرانی نیست.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمن می‌خواهد جو روانی با محوریت وقوع بحران اقتصادی در سال ۹۸ در بازار ایجاد کند و عده‌ای فرصت‌طلب و سودجو هم برای اینکه بتوانند از این آب گل‌آلود ماهی بگیرند و سودهای هنگفتی به جیب بزنند، به این جو روانی دامن می‌زنند.
این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: به دلیل ارتباطی که با دنیا برقرار کردیم و جلسات فشرده‌ای که طی سه ماه گذشته در مجلس شورای اسلامی برگزار شد و هماهنگی با وزرا و تیم اقتصادی دولت جای هیچ‌گونه نگرانی برای سال آینده نیست.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: طی سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به کشور چین تفاهم‌نامه‌های خوبی امضا شد. ایران کشور ثروتمند و تاثیرگذار در منطقه است، بنابراین جای هیچ‌گونه نگرانی و مشکلی برای سال آینده نیست.